Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
3. decembris, 2015
Drukāt

Šogad pelnošākās bankas – “Swedbank”, “ABLV Bank” un “Rietumu banka”

Foto - LETAFoto - LETA

Skats uz "Swedbank" administratīvo ēku "Saules akmens".

No Latvijā strādājošajām bankām šogad trīs ceturkšņos pelnošākās bankas bija “Swedbank”, “ABLV Bank” un “Rietumu banka”. Savukārt ar zaudējumiem strādāja četras bankas – “Meridian Trade Bank”, Reģionālā investīciju banka, “Eesti Krediidipank” Latvijas filiāle un “Trasta komercbanka”.

“Swedbank” strādāja ar 79,94 miljonu eiro peļņu, “ABLV Bank” ar 60,35 miljonu eiro peļņu, “Rietumu banka” ar 56,33 miljonu eiro peļņu, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas publicētā statistika.

“SEB bankas” peļņa septembra beigās bija 26,26 miljoni eiro, bankas “Citadele” – 17,38 miljoni eiro, “DNB bankas” – 13,64 miljoni eiro, “Expobank” – 11,4 miljoni eiro, “Baltikums Bank” – 8,1 miljons eiro, “PrivatBank” – 8,06 miljoni eiro, “Norvik bankas” – 4,05 miljoni eiro.

Latvijas Pasta bankas peļņa trīs ceturkšņos bija 3,4 miljoni eiro, “Rigensis Bank” – 3,17 miljoni eiro, “Bigbank” Latvijas filiāles peļņa – 2,7 miljoni eiro, “Baltic International Bank” – 2,19 miljoni eiro, “Bank M2M Europe” – 1,29 miljoni eiro.

“Trasta komercbanka” strādāja ar 2,44 miljonu eiro zaudējumiem, “Eesti Krediidipank” Latvijas filiāles zaudējumi bija 303 200 eiro, Reģionālās investīciju bankas zaudējumi – 293 300 eiro, “Meridian Trade Bank” zaudējumi – 12 300 eiro.

Banku sektora kopējā peļņa trīs ceturkšņos bija 314,55 miljoni eiro, un tas ir par 31,2% vairāk nekā pērn gada pirmajos trīs ceturkšņos.

Komercbanku asociācijas publicētajā statistikā par banku peļņu nav iekļauta “Danske bank” filiāle Latvija, “Nordea” bankas Latvijas filiāle, “Skandinaviska Enskilda Banken” Rīgas filiāle, “Pohjola Bank” filiāle Latvijā un “Svenska Handelsbanken AB” Latvijas filiāle.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+