Stafetē atkal bez finiša 0

Latvijas biatlonistiem šoziem ne reizi nav izdevies sasniegt finišu stafetē, jo viņus allaž par apli apdzen sacensību līderi. Tā notika arī pasaules čempionātā Rūpoldingā (Vācija), kur mūsu vīriešus klasificēja 19. vietā, bet dāmas – 26. Edgars Piksons vienubrīd komandu izvirzīja 12. vietā, taču stafeti Andrejam Rastorgujevam atdeva piecpadsmitais.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 70

Andrejs palaida garām vienu sāncensi, Artūrs Koļesņikovs bija spiests slēpot soda apli un atkāpās uz 19. vietu, ko ieņēma arī Rolands Pužulis brīdī, kad tika apdzīts par apli. Tāds pats liktenis piemeklēja aiz latviešiem palikušos Somijas, Lietuvas, Polijas, Japānas, Ķīnas, Serbijas, Beļģijas, Dienvidkorejas, Lielbritānijas un Horvātijas biatlonistus. Taču Latvijas dāmu četrinieks ieņēma pēdējo vietu, lai gan soda aplis tika piespriests vienīgi Ingai Paškovskai.

Bez soda neizspruka arī čempioni, turklāt norvēģiem to nopelnīja neviens cits kā Ūle Einars Bjērndālens. Tomēr Rūne Bratsvēns, Tarjeijs Bē un Ēmils Hēgle Svensens kopējiem spēkiem komandu no 13. vietas aizvilka uz pirmo, palīdzot Bjērndālenam jau 16. reizi kļūt par pasaules čempionu. Dāmu stafetē uzvarēja mājinieces vācietes, Magdalēnai Noinerei 12. tituls.
Pēdējās medaļas pasaules čempionātā vakar bez latviešu līdzdalības izcīnīja distancēs ar kopējo startu. Biatlona sezona beigsies šonedēļ ar Pasaules kausa izcīņas pēdējo posmu Hantimansijskā (Krievija).