×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
15. aprīlis, 2015
Drukāt

Starpsaucieni. Gunta Ščerbinska replikas

Foto - LETAFoto - LETA

“Visi runā, ka Krievijas propaganda ir stiprāka par visām pārējām. Es personiski tā neuzskatu, uz mani tā neiedarbojas.” Valsts prezidents Andris Bērziņš Grāmatu dienās Bauskā (“Latvijas Avīze”)

G. Š.: “Tomēr ar pašpārliecinātību par propagandas neuzņēmību jāuzmanās. Kā teicis vācu propagandists Gēbelss, tie, kuri jāpārliecina, ir pilnībā jāiegremdē šajās idejās, lai viņi pat nenojaustu, ka jau pilnībā nonākuši šīs propagandas varā.”

 

 

 

Urbanovics_LETA“No Satversmes aizsardzības biroja puses tā ir mistiska politiska izrēķināšanās, kādam dodot pielaidi un kādam atsakot.” “Saskaņas” līderis Jānis Urbanovičs, komentējot pielaides liegšanu partijas biedrenei Saeimas deputātei Zentai Tretjakai (LETA)

G. Š.: “Iespējams, atminējums slēpjas horoskopā. Kā nekā pie valsts noslēpuma netiek abi “Saskaņas” Auni – ne pats Urbanovičs, ne Tretjaka. Bet, kā brīdina astrologi, Auna zīmē dzimušie ir neaptverami naivi, vienlaikus godkārīgi, viegli aizkaitināmi un ietiepīgi, bet mēdzot būt agresīvi un pat nelietīgi.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+