×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
10. novembris, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Māra Antoneviča replikas (4)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

“Koalīcija ar “Saskaņu” nav iespējama tagad, bet nākotnē – lai stiprinātu valsti, tās iekšējās drošības labad – šādai koalīcijai būtu jāveidojas.” “Vienotības” Saeimas deputāts Hosams Abu Meri intervijā “NRA”

M.A.: “Ja Abu Meri kungs to būtu pateicis citā dienā, tas droši vien izraisītu plašas diskusijas, tagad gan sacītais palicis ārlietu ministra Edgara Rinkēviča atzīšanās ēnā. Vēl vēlēšanu dienā “Vienotības” līdere Laimdota Straujuma TV kameru priekšā stāstīja, ka Latvijas neatkarība būs apdraudēta, ja vēlēšanās uzvarēs “Saskaņa”, bet nu viņas pašas partijas pārstāvis to faktiski pavērš spoguļattēla formā – t. i., Latvijas neatkarība būs apdraudēta, ja valdībā nebūs “Saskaņas”… Ikvienā partijā var būt politisko uzskatu atšķirības, bet tik radikālas? Politiskās spēlītes turpinās.”

 

 

 

Foto: LETAFoto: LETA

Andris Siliņš

“Es esmu tiešām gandarīts, ka pirmo reizi redzu valdības deklarāciju, kurā kā virsmērķis ir norādīta tautas labklājība un tās pieaugums. Līdz šim vairāk mēs dzirdējām par veiksmes stāstu, ekonomisko izrāvienu un tamlīdzīgi.” Pensionāru federācijas vadītājs, ZZS deputāts Andris Siliņš Saeimas debatēs

M.A.: “Lūk, cik vienkārši tās problēmas risināt – vajag tikai labskanīgākus vārdus deklarācijā ierakstīt.”

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nav vērts tik daudz un nopietni apspriest aspektu “S un Valdība” jo S jau ir izgājusi uz “skuju teku”. Gan jau būs vel spēki, gudri un latviski orentēti, ar kuriem varēs strādāt. S visas savas darbības cieši saskaņo ar Krievijas agitpropa poziciju, cenšās to atveidot pie mums, un tas ir viņas strupceļš.

  2. … Vai tiesam visas Tuvo austrumu genas nosaka to individu politiskas ideologijas pamatus, starp citu, savu andelmana etiku un tas moralitates pakapi !!!

    … Ka Abu Meri nav kauna, budams latviesu sabiedribas ienemts un zverinats cilveks, un tikai pec velesanam, uzdriksteties tik atklati un neierobezoti izlietot savu oportunista mentalitati un amorali tirgoties ar latviesu pamattautas eksistences tiesibam … vismaz Zatlers, pieprasija SX partijai atzit OKUPACIJU, ar visam ta izraisosam konsekvencem … bet sis … !?

  3. Pazīstu Abu Meri,kā ,loti gudru un atsaucīgu ārstu,betm ka viņsh,pagriežas pret Latviju…..;isakot SC? draudzēties ar Naidīgi noskaņotajiem pret mums??? Diez vai kāds balsos par tādu Meri.

  4. Ukrainā tas viss jau bija.Bet kur ir Ukrainas ” iekšējā drošiba” ?

Draugiem Facebook Twitter Google+