×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
21. maijs, 2015
Drukāt

Starptautiskās Volejbola federācijas prezidents uzslavē latviešu panākumus

LETALETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš (no kreisās) un Starptautiskās volejbola federācijas prezidents Ari Gracs tikšanās laikā Melngalvju namā.

Starptautiskās Volejbola federācijas prezidents Ari Grasa tikšanās laikā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu uzteicis Latvijas pludmales volejbola spēlētājus par sasniegtajiem augstajiem rezultātiem, aģentūru LETA informēja prezidenta Preses dienestā.

Sarunas gaitā Grasa arī atzinīgi novērtēja Latvijas Volejbola federācijas darbu, uzsverot, ka jāturpina sāktais, jo tikai ilgtermiņā var sasniegt iecerētos mērķus, rīkojot pat tādus nozīmīgus pasākumus kā “Grand Slam” un pasaules čempionāts.

Savukārt Valsts prezidents dalījās ar savu pieredzi un atmiņām par laiku, kad pats aktīvi spēlējis volejbolu, uzsverot, ka Latvijā volejbols dinamiski attīstās un nākotnē sportisti var sasniegt lielus panākumus.

“Pateicoties mūsu volejbolistiem, Latvija ir guvusi atpazīstamību pasaules mērogā, bet pludmales volejbols ir kļuvis par vienu no Latvijas nacionālajiem sporta veidiem – kopš brīža, kad Latvijas pludmales volejbolisti ir izcīnījuši grandiozus sasniegumus pasaules līmenī,” sacīja prezidents.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+