×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
18. aprīlis, 2012
Drukāt

Štokenbergs: SC teju viens pats uzvarēs Rīgas domes vēlēšanās

stokenbergs1804

Nepretendējot uz dziļāku analīzi, bet kā vienkāršs Rīgas iedzīvotājs es teiktu, ka “Saskaņas centrs” teju viens pats uzvarēs Rīgas domes vēlēšanās, intervijā aģentūrai LETA apgalvo viens no bijušajiem apvienības “Vienotība” līdzpriekšsēdētājiem, bijušais tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs.

Politiķis norāda, ka SC sabiedriskās attiecības ir labas, par ko liecinot kaķu mājas un brīvbiļetes, viņi acīmredzami ir lasījuši grāmatas par ilgtspējīgu transportu gājējiem un riteņbraucējiem, un viņiem ir stabils un nesašķelts etniskais vēlētājs.

Apstākļos, kad šī sasaukuma laikā “Pilsoniskās savienības” deputātu grupa sašķēlās un “Jaunais laiks” arī ir tādā sadalīšanās stadijā (te domājot Einara Repšes jauno biedrību), pēc Štokenberga domām, cerēt uz būtisku uzvaru kādai no latviskajām partijām Rīgā ir naivi.

“Spēle būs par to, kurš dabūs piecas vietas, ko notirgot “Saskaņas centram” vairākuma izveidei,” saka Štokenbergs. Vai labāk paveiksies “amerikāņiem”, “zaļajiem” vai “marsiešiem”, to rādīs laiks. Pēc Štokrnberga domām, Raimonda Vējoņa un Einara Repšes izredzes Rīgas domes vēlēšanās ir vērtējamas augstāk nekā Andra Amerika, Klāva Olšteina, Jāņa Mārtiņa Skujas un vēl kādu citu, kas varētu tur parādīties. Katrā ziņā politiskās biedrības neveido, lai vēlēšanās nepiedalītos. Gluži otrādi, uzsver Štokenbergs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+