×
Mobilā versija
+7.9°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
7. septembris, 2015
Drukāt

Stopiņu, Skrīveru, Kokneses un Dobeles bērni sacenšas par “Spartieša” balvām (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viens no sacensību uzvarētājiem - Aleksis Smokro.

Stopiņu novada Līgo estrādē norisinājās biedrības “Spartietis” šīs sezonas pēdējās organizētās sporta sacensības bērniem “Spartieša diena”. Šogad bez Stopiņiem tās pabijušas un priecējušas arī Skrīveru, Kokneses un Dobeles puikas un meitenes, informē biedrībā.

“Kā galveno mērķi mēs redzam bērnu un jauniešu pievēršanu sportam un veselīgam dzīvesveidam, kā arī fiziski aktīva dzīvesveida popularizēšanu kopumā. Sporta laukumi un parki ir jāizmanto tiem paredzētajiem mērķiem, bet ne aliņa dzeršanai. Pats nedzeru, nepīpēju un tāpēc pietiek laika gan uz zāli aiziet, gan naudu nopelnīt, gan sievu palutināt un bērnus audzināt. Ar skaidru galvu daudz ko var un to mēs cenšamies parādīt visu vecumu cilvēkiem, īpaši akcentēkot uzmanību bērniem, kuri dzīvo ārpus lielām pilsētām un viņu vecākiem pietiekoši naudas vest bērnus uz dārgām Rīgas sekcijām un sacensībām. Zīmīgi, ka līdzīgā situācijā atrodas arī daļa Rīgas bērnu,” saka viens no “Spartieša dienas” organizētājiem Ziedonis Apariņš.

“Biedrībai “Spartietis” ir būtiski, lai pēc iespējas vairāk bērnu, pusaudžu un jauniešu pievēršas sportiskam un veselīgam dzīvesveidam, to iepazīstot caur biedrības mūsu rīkotajām sacensībām, iemācoties sportisko disciplīnu, kas vēlāk dzīvē noder gan profesionālajā karjerā, gan ikdienā, kad ir būtiski saņemties un izdarīt, lai kaut ko sasniegtu nevis padotos,” biedrības “Spartietis” valdes loceklis, sacensību moderators Jorens Liopa.

Vairākās spēka, veiklības un izturības stafetēs parsti sacenšas bērni divās vecuma grupās, no septiņu līdz 10 gadu vecumam un no 11 līdz 14 gadu vecumam. Tā arī notika arī šoreiz. Kopvērtējuma uzvarētāji savā īpašumā ieguva sacensību galveno balvu – velosipēdu. Vecuma grupā no 7-10 gadiem uzvaru izcīnīja Aleksis Smokro, bet vecuma grupā no 11-14 gadiem uzvaru izcīnīja Miks Pudāns. Interaktīvajā teltī pieaugušie savus spēkus varēja pārbaudīt spiešanā guļus.

Sieviešu konkurencē nepārspēta palika Maija Petermane uzspiežot 20 kg smagu svaru stieni 61 reizi. Vīriešu konkurencē nepārspēts bija Jānis Smokro, uzspiežot 50 kg smagu svaru stieni 77 reizes. Pēc bērnu sacensībām klātesošos priecēja Latvijas spēcīgākie vīri – Agris Kazeļņiks, Didzis Zariņš, Aivars Šmaukstelis, Mareks Leitis un Igors Podčeredņičenko, uzstādot Latvijas rekordu, paceļot automašīnu, kurā bija ievietoti 25 bērni. „Spartieša diena” dalībniekus un atbalstītājus priecēja GACHO ar koncertu, popularizējot veselīgu un sportisku dzīvesveidu. Biedrības aktivitātēs aktivitātēm un turpmākajiem pasākumiem var sekot līdz Facebook mājas lapā – Spartietis – kā arī mājas lapā www.spartietis.lv

PUBLICITĀTES FOTO

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+