×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. jūnijs, 2014
Drukāt

Straujuma būs “Vienotības” premjera amata kandidāte (papildināts) (9)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Partijas “Vienotība” vadība šodien nolēmusi kā partijas premjera amata kandidātu darbam pēc vēlēšanām virzīt pašreizējo Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu (V). To šodien LNT raidījumā “Dombura studija” apstiprināja Straujuma.

“Kā mani šodien informēja partijas ģenerālsekretārs [Artis Kampars], elektroniski ir aptaujāta valde un es esmu izvirzīta kā pirmais numurs Vidzemes vēlēšanu apgabalā un arī kā partijas premjera amata kandidāts darbam pēc vēlēšanām. Un es esmu piekritusi. Mums bija diskusija arī iepriekšējā valdes sēdē, un es principā piekritu,” sacīja Straujuma.

Viņa atzina, ka netiecoties pēc amatiem, bet “tie atrod mani”. “Es domāju, kāpēc to vajag? Atradu vienu atbildi – tā ir atbildība. Šobrīd – pret maniem “Vienotības” partijas biedriem un darbu, ko esmu sākusi,” sacīja Straujuma.

Atbalstu “Vienotības” valdes lēmumam paudis viens no partijas līderiem, bijušais Ministru prezidents Valdis Dombrovskis. “Atbalstu un priecājos par Laimdotas lēmumu, viņas atbildību par Latviju,” sociālajā mikroblogošanas vietnē “Twitter” norāda Dombrovskis.

“Vienotības” valde šodien pieņēmusi lēmumu arī par partijas sarakstu līderiem citos reģionos – Rīgā tas būs ārlietu ministrs Edgars Rinkevičs, Kurzemē – Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Latgalē – satiksmes ministrs Anrijs Matīss, bet Zemgalē – Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētājs Jānis Reirs.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Kārtējā “ēlerte”, bērziņš nr.2, tukša … Tādus Vienotī
  ibas spicei vajag, lai varētu vazāt aiz deguna, kurai, kuram nav savas muguras un vārda.

  Kārtējā “V” provokācija pēc RD vēlēšnām!

 2. Redzot un dzirdot mūsu premjēri pēdējā domburšova, tad man bija liels kauns, ka manai valstij ir tāds premjers. Viņa nespēja logiski, sakarīgi atbildēt ne uzvienu Dombura jautājumu. Sekoja murgaina vāvuļošana. Tāds pats mums ir arī valsts prezidents no “kājiņām”. Tas būs murgs, ja tiks virzīta vēl uz nākošo termiņu.

 3. Premjera amata kandidāte,kas nenovirzīsies no Dombrovska nospraustā kursa!

 4. Katastrofa, dziļa nekompetence un tupums – tāds iespaids par Straujumu pēc Dombura studijas. Skaidrs, ka “Vienotība” vēlēšanās iegūs salīdzinoši maz balsu. Premjers būs no TB-LNNK un jaunajā valdībā Straujumai vietas nebūs.

 5. Straujumai mandāts tika dots līdz vēlēšanām. Diemžēl šajā laikā viņa atklājusies kā bieži savu viedokli mainošs cilvēks. Bet, mīļā kundze, nesakiet neko, ja vēl neesat par savām domām pārliecināta, bet nemētājieties turpu – šurpu. Tas rada haotisma iespaidu. Brīnos par Vienotības nespēju reāli novērtēt situāciju – Straujuma NAV tautu iedvesmojoša persona ne gadu, ne harizmas, ne runasspēju ziņā. Par viņu balsot neskries, viņa nedabūs ne pusi no Dombrovska savulaik savāktajiem plusiem. Kur jums, Vienotības līderi, galvas, ka paši sevi gremdējat!? Kā savulaik ar Jaunupa izvirzīšanu par Rīgas mēra kandidātu… Vai tad ar to mācību nepietika!? Dodiet iespēju kaut vai Rinkēvičam – viņš sevi kā ārlietu ministrs labi parādījis, jo reaģē ātri, adekvāti un konkrēti. Tas šajos trauksmainajos apstākļos var izrādīties būtiski… Citādi tie divi penšuki valsts vadībā… Nu, piedodiet…

  • Liksim mierā Vienotību! Kam jāiet, tam jāiet uz neatgriešanos. Lai ātrāk aizmirstos visas tās viņu spices vīru un sievu intrigas, kā arī tas, ka tāpat kā Zatlers, arī viņi (Āboltiņa u.c. Jaunā laika “komponente”) sākumā ar skubu gribēja taisīt valdību kopā ar SC

  • Noskatījos vecomamas uzstāšanos pie Dumbura un esmu šokā! Kur viņa lien? Nevarēja zinoši atbildēt ne uz viena jautājumu.Kaut kādi spriedelējumi, šlupsti nāca pār viņas lupām.Un tāds cilvēks valda un grib valdīt Latvijā! Būsim vēl dziļākā bedrē kur ieveda Dombrovskis.

 6. Paldies par kūkām – Straujuma ir un būs bērziņš Nr.2, haotiska, bez sava vārda, maina viedokli kā čigāns zirgus.

  Tādi ir vajadzīgi Latvijai – kam nav sava viedokļa, ko var vadīt kā spēļu lietiņu.

  Paldies, tādas “kūkas “lai ēd Ābolgtiņa.

Draugiem Facebook Twitter Google+