Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
1. novembris, 2012
Drukāt

Studenti pošas gājienam

Studentu un studenšu korporācijas arī šogad 18. novembrī dosies tradicionālajā gājienā no Latvijas Universitātes uz Brāļu kapiem, pastāstīja Latvijas Studentu korporāciju Prezidiju konventa seniors Aigars Sproģis.

 

Viņš sacīja, ka Rīgas domē iesniegums par gājiena pieteikšanu tika iesniegts jau 22. oktobrī. Viņš gan piebilda, ka oficiāla atļauja gājienu rīkot no Rīgas domes vēl nav saņemta. Nupat Augstākās tiesas (AT) Senāts atstāja negrozītu Administratīvās rajona tiesas spriedumu, ar kuru tika atcelts Rīgas domes lēmums un atļauts studentu biedrībai “Latvijas Studentu korporāciju Prezidiju konvents” pērn rīkot tradicionālo 18. novembra gājienu. Rīgas dome pērn bez izskatīšanas atstāja biedrības pieteikumu par gājiena pieteikumu, norādot, ka tas iesniegts vienu dienu pēc likumā noteiktā termiņa.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.7
Alūksne 0.0
Daugavpils +3.5
Saldus +3
Liepāja +5.6
Jelgava +4
Ventspils +5.9
Limbaži +1
Madona +1
Rēzekne +1
Kolkas rags no putna lidojuma: Retā parādība var ietekmēt pat jūras mirušās zonasTādi brīnumi iepriekš nav redzēti, joprojām iedzīvotājus pārsteidz jūras atkāpšanās, kas paver interesantus un neparastus skatus. Vides eksperti skaidro, ka šādai parādībai
Draugiem Facebook Twitter Google+