Kultūra
Teātris un kino

Teātra dienas koncerta programmā šogad “Divi vienā”0

Publicitātes foto

Kā katru gadu šajā laikā Latvijas Nacionālajā teātrī top Teātra dienas koncerts, šoreiz tas sastāvēs no divām žanriski un intonatīvi atšķirīgām daļām, LA.lv uzzināja teātrī.

Divdaļība atspoguļojas jau nosaukumā “Divi vienā”, ar apakšvirsrakstiem “Poēma par skatuvi” un “Circeņa pavasaris”. Teātra dienas koncerti ir viens no kaislīgāk apspriestiem Nacionālā teātra “izstrādājumiem”, ar kuru sacensties var tikai jaunākais Gadumijas koncerts. Tādēļ šoreiz pie Teātra dienas koncerta veidošanas strādāts ļoti nopietni un rezultāts būs “Divi vienā”.

Pirmajā daļā “Poēma par skatuvi”, ko režisējis Edmunds Freibergs, skanēs fragmenti no kādreiz ļoti nozīmīgām Nacionālā teātra izrādēm “Sfinksa”, “Indriķa hronika”, “Kerija. Retrospekcija”, “Leo. Pēdējā bohēma”, kā arī mūzikla “Bāskervilu leģenda”.

Otrajā daļā “Circeņa pavasaris” būs izklaides programma ar Nacionālā teātra asprātīgāko un dziedošāko aktieru piedalīšanos. No aizskatuves būs izlīdis mūžam jaunais Jāņa Skaņa Circenis, konferansjē pienākumus ir uzņēmies pats koncerta režisors un skatuves personība Edmunds Freibergs.

LA.lv