×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. janvāris, 2015
Drukāt

Teātri dodas viesizrādēs

Foto: Kaspars KviesisFoto: Kaspars Kviesis

Skats no izrādes "Divi kapteiņi".

Janvārī ar izrādi “Divi kapteiņi” Dailes teātris viesosies Jelgavā, bet izrādi “Prezentācija” vedīs uz Kuldīgu, savukārt Valmieras Drāmas teātris ar Anšlava Eglīša lugas “Bezkaunīgie veči” iestudējumu viesosies Latgalē.

13. janvārī plkst.19 Jelgavas pilsētas Kultūras namā Dailes teātris viesosies ar krievu režisora Genādija Ostrovska uzrakstīto un iestudēto melodramatisko komēdiju “Divi kapteiņi”. Izrādē spēlē Ģirts Ķesteris, Lauris Subatnieks, 18.30 Kuldīgas Kultūras centrā būs iespēja redzēt Dailes teātra izrādi “Prezentācija”, kuras autors un režisors ir Pauls Timrots. Iestudējumā spēlē aktieri Ērika Eglija, Intars Rešetins, Aldis Siliņš, Gints Grāvelis, Dārta Daneviča un Gints Andžāns. Lauris Dzelzītis, Dārta Daneviča, Intars Rešetins, Agnese Zeltiņa, Inita Dzelme, Aminata Diarra, Kristians Upmalis, Sarmīte Rubule, Ivars Auziņš, Mārtiņš Počs, Aldis Siliņš un Dainis Gaidelis.

16. janvārī plkst. 18.30 Kuldīgas Kultūras centrā būs iespēja redzēt Dailes teātra izrādi “Prezentācija”, kuras autors un režisors ir Pauls Timrots. Iestudējumā spēlē aktieri Ērika Eglija, Intars Rešetins, Aldis Siliņš, Gints Grāvelis, Dārta Daneviča un Gints Andžāns.

No 20. janvāra Valmieras teātris dosies nedēļu ilgās viesizrādēs pa Latgales pilsētām ar Anšlava Eglīša komēdiju “Bezkaunīgie veči” Reiņa Suhanova un Jāņa Znotiņa režijā, turklāt Daugavpils teātrī Vidzemes kolēģi viesosies pēc 11 gadus ilguša pārtraukuma. Brieduma gadus sasniegušos, bet joprojām dzīves garšu jūtošos “večus” spēlē aktieri Rihards Rudāks, Januss Johansons un Juris Laviņš, pārējās lomās Skaidrīte Putniņa un Oskars Morozovs.

VDT izrādes notiks:
20. janvārī – Aizkraukles pilsētas kultūras namā
21. janvārī Krustpils Kultūras namā
22. janvārī Līvānu novada kultūras centrā
23. janvārī Preiļu Kultūras centrā
24. janvārī Daugavpils teātrī
25. janvārī Balvu Kultūras un atpūtas centrā

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+