Mobilā versija
Brīdinājums +5.8°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
7. janvāris, 2015
Drukāt

Teātri dodas viesizrādēs

Foto: Kaspars KviesisFoto: Kaspars Kviesis

Skats no izrādes "Divi kapteiņi".

Janvārī ar izrādi “Divi kapteiņi” Dailes teātris viesosies Jelgavā, bet izrādi “Prezentācija” vedīs uz Kuldīgu, savukārt Valmieras Drāmas teātris ar Anšlava Eglīša lugas “Bezkaunīgie veči” iestudējumu viesosies Latgalē.

13. janvārī plkst.19 Jelgavas pilsētas Kultūras namā Dailes teātris viesosies ar krievu režisora Genādija Ostrovska uzrakstīto un iestudēto melodramatisko komēdiju “Divi kapteiņi”. Izrādē spēlē Ģirts Ķesteris, Lauris Subatnieks, 18.30 Kuldīgas Kultūras centrā būs iespēja redzēt Dailes teātra izrādi “Prezentācija”, kuras autors un režisors ir Pauls Timrots. Iestudējumā spēlē aktieri Ērika Eglija, Intars Rešetins, Aldis Siliņš, Gints Grāvelis, Dārta Daneviča un Gints Andžāns. Lauris Dzelzītis, Dārta Daneviča, Intars Rešetins, Agnese Zeltiņa, Inita Dzelme, Aminata Diarra, Kristians Upmalis, Sarmīte Rubule, Ivars Auziņš, Mārtiņš Počs, Aldis Siliņš un Dainis Gaidelis.

16. janvārī plkst. 18.30 Kuldīgas Kultūras centrā būs iespēja redzēt Dailes teātra izrādi “Prezentācija”, kuras autors un režisors ir Pauls Timrots. Iestudējumā spēlē aktieri Ērika Eglija, Intars Rešetins, Aldis Siliņš, Gints Grāvelis, Dārta Daneviča un Gints Andžāns.

No 20. janvāra Valmieras teātris dosies nedēļu ilgās viesizrādēs pa Latgales pilsētām ar Anšlava Eglīša komēdiju “Bezkaunīgie veči” Reiņa Suhanova un Jāņa Znotiņa režijā, turklāt Daugavpils teātrī Vidzemes kolēģi viesosies pēc 11 gadus ilguša pārtraukuma. Brieduma gadus sasniegušos, bet joprojām dzīves garšu jūtošos “večus” spēlē aktieri Rihards Rudāks, Januss Johansons un Juris Laviņš, pārējās lomās Skaidrīte Putniņa un Oskars Morozovs.

VDT izrādes notiks:
20. janvārī – Aizkraukles pilsētas kultūras namā
21. janvārī Krustpils Kultūras namā
22. janvārī Līvānu novada kultūras centrā
23. janvārī Preiļu Kultūras centrā
24. janvārī Daugavpils teātrī
25. janvārī Balvu Kultūras un atpūtas centrā

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesijuGodinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+