Kokteilis
Mīli

TESTS. Ko par tavu raksturu pavēsta īkšķa garums? 16

Līnijas uz pirkstiem un plaukstām var daudz pastāstīt par personību. Grūti pateikt, cik precīzi tas ir, jo zinātniski šī teorija nav pierādīta. Var būt, ka tā ir sakritība, bet tāpat iespējams,a ka vārda tiešā nozīmē mūsu liktenis ir mūsu rokās!

Pirms sākt testu, uzmanīgi paskaties uz saviem pirkstiem. Pēc tam pavēro piedāvātos zīmējumus un izvēlies to variantu, kuram līdzīgākais ir tavs īkšķis.

1. variants
Abas falangas ir aptuveni vienāda garuma.

Tas nozīmē, ka tu esi mierīgs un līdzsvarots cilvēks. Tu esi tiešs, gudrs un apveltīts ar spilgtu iztēli, tev patīk katru soli iepriekš izplānot, lai pēc tam plānus viegli īstenotu dzīvē.

Tāda pati pieeja tev ir attiecībām. Tev ir grūti izrādīt emocijas, bet reizēm tu tās neizrādi vispār. Partnerim tevi ir grūti saprast, un tas viņu brīžiem atgrūž.

Tev nepatīk drāma attiecībās, tu dod priekšroku stabilitātei – tas otru cilvēku reizēm var mulsināt, īpaši, ja viņa raksturs ir ļoti atšķirīgs.

2. variants
Falangas augšējā puse ir garāka nekā apakšējā puse.

Ja tava īkšķa falangas izveidotas šādi, tu izcelies ar uzticību un lojalitāti draugiem un partnerim. Tu esi atklāts cilvēks, kurš neslēpj savas domas, jūtas un uzskatus. Tieši tāpēc daudzi vēlas pavadīt laiku kopā ar tevi!

Saistītie raksti

Attiecībās tu esi ļoti uzticīgs, ja mīli, tad no visas sirds. Diemžēl tavs temperaments un raksturs reizēm var uz partneri atstāt nomācošu iespaidu. Dod viņam nedaudz vairāk privātās telpas – viņam tā ir vajadzīga!

3. variants
Falangas augšējā puse ir īsāka nekā apakšējā puse.

Tu esi godīgs un uzticams cilvēks. Kā likums, tu proti kontrolēt savas emocijas. Tu esi izlēmīgs un skaties uz visu objektīvi.

Kad iemīlies, tu visu apdomā, izsver visus par un pret un tikai pēc tam izlem, vai tev šīs attiecības ir vajadzīgas. Bet izvēlēties tev ir grūti! Un tas var satraukt tavu partneri.

LA.lv