×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
25. februāris, 2012
Drukāt

Tiesās juristu Zikovu par slepkavību kinoteātrī

zikovs

Rīgas apgabaltiesa 27.februārī turpinās skatīt krimināllietu, kurā jurists Nikolajs Zikovs apsūdzēts par bankas darbinieka nošaušanu kinoteātrī “Citadele”

Tiesa plāno pārbaudīt lietas materiālus.

Lietā kopumā ir 32 liecinieki.

Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore Jekaterina Kušakova, izvērtējot lietā savāktos pierādījumus, atzinusi tos par pietiekamiem, lai uzturētu valsts apsūdzību tiesā.

Apsūdzētais pie kriminālatbildības saukts par slepkavību vainu pastiprinošos apstākļos, ja tā izdarīta vairāku personu dzīvībai bīstamā veidā.

Ja tiesa juristu atzīs par vainīgu, viņu var sodīt ar mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu no desmit līdz divdesmit gadiem.

Jau vēstīts, ka Zikovs 2011.gada 19.februārī kinoteātrī “Citadele” pēc konfliktēšanas nošāva bankas “Citadele” augsta ranga darbinieku Aigaru Egli. Divas dienas pēc tam 21.februārī tiesa piemēroja Zikovam apcietinājumu.

Konflikts starp cietušo un Zikovu izcēlies par to, ka Zikovs pārāk skaļi seansa sākumā trokšņojis un čaukstinājis našķu turzu. Pēc tam jurists uzlējis ūdeni Eglem.

Zikova advokāts apgalvoja, ka uzbrukums notika filmas beigās, kad cietušais viņa klientu esot centies satvert, aizstāvoties Zikovs izrāvis ieroci, un atskanējuši šāvieni.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+