×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
1. marts, 2016
Drukāt

Tīrīšana VID: Pētersone iesniegusi sarakstu ar negodprātīgiem darbiniekiem (15)

Foto LETAFoto LETA

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone šorīt finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai (ZZS) iesniegusi Finanšu policijas un VID atbildīgo amatpersonu novērtējumu un priekšlikumus, kā atbrīvot no darba dienestā darbiniekus, par kuriem radusies šaubu ēna un aizdomas par negodprātīgu rīcību, aģentūru LETA informēja VID.

Pagaidām vēl nav informācijas, cik personas un no kādām VID struktūrvienībām ir iekļautas šajā sarakstā.

“Visa finanšu ministres pieprasītā informācija šodien viņai ir iesniegta. Līdz brīdim, kad tā tiks pārrunāta ar pašu finanšu ministri, VID atturas no plašākiem komentāriem par iesniegtās informācijas saturu un apjomu,” aģentūrai LETA norādīja VID Komunikācijas daļā.

LETA jau ziņoja, ka VID 17.februārī solīja divu nedēļu laikā Finanšu ministrijā iesniegt šādu sarakstu.

Pētersone 17.februārī sacīja, ka pagaidām neatklāšot ne to, cik cilvēku, ne kāda līmeņa darbinieki būs šajā iespējamo negodprātīgo darbinieku sarakstā. Taču “nojausma par atsevišķām personām” viņai esot.

Pētersone neizslēdz, ka saraksts nebūs galīgais. Sākotnēji tajā tiks iekļautas Finanšu policijas amatpersonas, bet vēlāk tas tiks papildināts ar darbiniekiem no muitas un citām VID struktūrām, kurās ir augsti korupcijas riski.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Mans uzskats,ka vispirms vinai pasai bija jaaaiziet.Ja pati to nedariija,tad tas bija jaadara ministrei.Tikai tad vareeja saakt veetiit padotos.

 2. Neticami! Pretēji dabas likumiem zivij galva vesela, bet ķeskas sapuvušas. Vai tiešām?

 3. tad jau visu laiku zināja,ka saraksts gatavs!

 4. Kā jau saraksts sastādīts! Izrādās ka visi nedarbos vainīgie viņai bija sen zināmi.Un ko ar viņu darīs drošibas policija,ka viņa atļāvusi šīs neģēlības ilgus gadus?

 5. Ja, var iesniegt taadu sarakstu taatad bija zinaami , vai bija aizdomas. Kaut taadas maajas un paareejo gruuti nepamaniit. Parastiem darbiniekiem, vai negluzzi parastiem. To puuzni vajag iztiiriit visu tas tak pilniigs apkaunojums visam. Kaut kas tagad kauns, katik pikkis kkessaaa skan.

 6. Pēterson atceries Bauskā treknos pīrāgus un plūmes.

 7. Zinot mūsu sistēmu var gadities ka iztīrīti var tikt valstij lojālie,bet ne iespējami korumpētie.Negribu lieki un uzbāzīgi atkārtoties,bet ir jāpārcērt cieši savījušās bijušās LPSR nomeklatūras,komsorgu un kompartijas spices saites.Tikai kurš to var spēt?Lāčplēši tā ka joprojam nav maniti,ka tik pirmie neparādas zaļie cilvēciņi!

 8. baļķis un skabarga Atbildēt

  saeimā un valdībā visi ir “zagļi un bandīti” , bet ierēdņi ir tikai negodprātīgi. Tādi nu mēs esam

 9. mežu ienaidniece? noteikti bija vieglāk iesniegt finanšu minis†rei “balto sarakstu” ar VID un ŠMID darbinieku vārdiem!

 10. Vai tad VID vadība un iekšējie kontroles dienesti jau iepriekš (!!!) to nezināja?
  Daži žurnālisti izdarīja darbu, kas bija jādara VID?
  Ja Igaunijā ir 3x mazāk VID darbinieku, tad varbūt arī Latvijā ministrei tam būtu jāpievērš uzmanība?

 11. Unikāli … VID saraksts ar negodīgiem darbiniekiem. To vajaga publicēt, lai visi zina, bet “negodīgie” varētu iesūdzēt Pētersoni tiesā. Premjeram jāpieprasa visām ministrijām, aģentūram utt. iesniegt negodīgo darbinieku sarakstus . Tas būtu kolosāli – apmēram 12000 personas.

 12. Vai nevajadzētu to VID gāzēt ? Cik tad izskries koruptīvu bezastainu draudziņu… ar tantes miljona mantojumiem ( tas no puķītēm kolchozu tirgū…) !!!

 13. Bauskas muižas kaimiņš Atbildēt

  Sākt vajag ar Pētersoni. Vispirms jau pārbaudīt, kā tieši laikā, kad VID aktīvi pārbaudīja autoservisus, Pētersone iegādājās jaunu mašīnu par apskaužami zemu cenu. Tad vēl kur viņas mātei- vecai kolhoza laiku pensionārei pēkšņi zeķē bija 42 000.- eiro, kurus uzdāvināja Inārai Pētersonei. Tad vēl – viņas amatpersonas deklarācijā pirms pāris gadiem ir māja kopīpašumā ar vīru Valdi Pētersonu, bet pēc gada deklarācijā nav ne mājas, ne kopīpašuma, ne ienākumu no pārdošanas. Vēl arī derētu pārbaudīt, kurā autesrvisā un par kādiem līdzekļiem iegadatas mašīnas vīra un bērniem-studentiem.

 14. Un ko petersone pati nerakstis atlugumu par atkapsanos no amata ,200 negodigu darbinieku tas ir loti daudz vai tik tiesam si nezinite telos mulki un tikai sarks talak melodama mele pretiga.

  • Pašai jāatkāpjas, jo visu zināja jau sen. Nav ko tēlot Nezinīti. Ministrei jāizdara secinājumi, nevis tikai jāaizrotē pie jaunas siles.

Draugiem Facebook Twitter Google+