Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
24. septembris, 2012
Drukāt

“Toyota” tirgū laidīs vairākus jaunus hibrīdautomobiļus

Foto - LETAFoto - LETA

Japānas autobūves kompānija “Toyota Motor Corp.” pirmdien paziņoja par plāniem tirgū laist 21 jaunu hibrīdautomobili un jaunu elektriskās automašīnas modeli, tādējādi cenšoties palielināt videi draudzīgu automašīnu pārdošanu.

Uzņēmums norādīja, ka jaunie modeļi tirgū nonāks līdz 2015.gada beigām, bet laika periodā no 2013.gada līdz 2015.gadam tā hibrīdautomašīnu pārdošanas apjoms pasaulē varētu sasniegt vismaz vienu miljonu vienību gadā.

“Toyota” vicepriekšsēdētājs Takesi Učijamada uzsvēra, ka autoražotājs turpinās koncentrēties uz hibrīda tehnoloģijām.

“Ja mēs īstenojam hibrīda tehnoloģiju attīstību, tad mēs tās varam izmantot kā tehnoloģiju elementus nākamās paaudzes automobiļiem. Galvenokārt hibrīdi ir ļoti praktiski. Tāpēc mēs turpināsim attīstīt to kā galveno tehnoloģiju,” sacīja Učijamada.

“Toyota” ir hibrīdautomašīnu pionieris, pirmo “Prius” modeli tirgū laižot 1997.gadā.

Uzņēmums pirmdien pavēstīja, ka 14 modeļi būs pilnībā jauni, bet pārējie jau esošu automašīnu atjauninātas versijas.

Tāpat “Toyota” paziņoja, ka decembrī Japānas un ASV tirgos uzsāks tirgot jauno elektrisko automašīnu “eQ”, kuras cena ir 3,6 miljoni jenu (24 912 lati) un kas tiek piedāvāta ierobežotā skaitā.

Savukārt septembrī ASV tirgū nonāks elektriskais automobilis “RAV4 EV”.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+