Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
31. marts, 2015
Drukāt

Traktoru negadījumi

LETA/AFPLETA/AFP

Pēc Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) datiem, 2014. gadā fiksēti 174 traktortehnikas izraisīti CSNg, par kuriem saņemti zaudējumu pieteikumi, kas ir mazāk nekā iepriekšējos gados.

Ja salīdzina kopējo vidējo izmaksu tikai ar traktortehnikas nodarītajiem zaudējumiem, tad atšķirība ir 62%. Vidējā izmaksa kopumā veido 1017 eiro, bet par traktortehnikas nodarītajiem bojājumiem tā jau ir gandrīz 1700 eiro. Lielākā atlīdzība izmaksāta par 2006. gadā traktortehnikas izraisīta CSNg rezultātā nodarītajiem zaudējumiem ir 38 900 eiro, savukārt pērn fiksēti četri traktortehnikas izraisīti CSNg, par kuriem izmaksātās apdrošinātāju atlīdzības iekļuvušas pēdējā gadu desmita topā, un katra no tām bijusi lielāka par 15 000 eiro.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+