Apbrīno

“Triobet”: Leonardo Di Kaprio iegūs “Zelta Globusa” balvu 0

Foto – Leta/AFP

Jau svētdien, 10. janvārī norisināsies “Zelta Globuss” pasniegšanas ceremonija, un arī Triobet bukmeikeri, tāpat kā visi kinomīļi, steidz izteikt savus minējumus iespējamajiem balvas ieguvējiem. Pēc bukmeikeru domām, kategorijā drāmas filma par gada labāko aktieri atzīs Leonardo Di Kaprio, bet labākās aktierspēles balvu iegūs aktrise Brī Larsone. Komēdiju kategorijā kā iespējamākie balvas ieguvēji tiek prognozēti aktieris Mets Deimons un aktrises – Dženifera Lorensa un Eimija Šūmere.

Vislielākā iespējamība iegūt labākā drāmas filmas aktiera nomināciju, pēc Triobet bukmeikeru domām, ir Leonardo Di Kaprio (Leonardo Di Caprio) filmā “Cilvēks, kurš izdzīvoja”, viņa uzvarai piešķirot 92% iespēju. Ar ievērojami mazāku iespējamību, tomēr, kā otru iespējamo kandidātu uzvarai Triobet ir izvirzījuši Maiklu Fassbenderu (Michael Fassbender). Kā trešo iespējamo balvas ieguvēju Triobet bukmeikeri min Ediju Redmainu (Eddie Redmayne), kurš filmā “Dāņu meitene” atveidojis sievieti.

Kategorijā labākais aktieris mūziklā vai komēdijā, pēc bukmeikeru domām, vislielākā iespēja iegūt “Zelta globusu” ir Meta Dēmona (Matt Damon) aktierspēlei filmā “Marsietis”, viņa uzvarai piešķirot 70% iespējamību. Kā nākamo reālāko kandidātu bukmeikeri ir ierindojuši Alu Pačīno (Al Pachino) filmā “Danny Collins” ar 20% iespējamību iegūt balvu, aiz sevis atstājot abus filmas “Gadsimta likme” aktierus Sīvu Karelu (Steve Carell) un Kristiānu Beilu (Christian Bale).

Savukārt konkurencē starp sievietēm, kategorijā labākā drāmas aktierspēle bukmeikeri vislielāko iespēju iegūt balvu ar 70% iespējamību saredz Brī Larsonei (Brie Larson) filmā “Istaba”, kurā viņa iejutās pašaizliedzīgas vientuļās mātes tēlā. Aiz viņas, vien ar 20% iespējamību ierindojot trīs “Zelta Globusu” balvas ieguvēju Keitu Blanšetu (Cate Blanshett). Kā trešo iespējamāko balvas ieguvēju bukmeikeri nosauc Soršu Ronanu (Saoirse Ronan).

Komēdiju un mūziklu filmu kategorijā bukmeikeri nav varējuši izvēlēties, un piešķīruši vienādu 38% iespējamību gan divu “Zelta Globusu” ieguvējai Dženiferai Lorensai (Jenifer Lawrence), gan komēdiju aktrisei Eimijai Šūmerei (Amy Shumer). Vēl mazāku, jeb 225 iespējamību bukmeikeri piešķīruši filmas “Vecmāmiņa” galvenās varones atveidotājai, 76 gadus vecajai Lilija Tomlina (Lilly Tomlin).

Pēc bukmeikeru domām, par vislabāko filmu komēdiju un mūziklu kategorijā tiks atzīta filma “Marsietis”, piešķirot filmas uzvarai 42% iespējamību, kas ir tikai nedaudz mazāk, nekā filma “Gadsimta likme”, kuras iespējai iegūt balvu bukmeikeri piešķīruši 35% iespējamību. Savukārt par labāko filmu kategorijā drāmas filma, pēc bukmeikeru domām, vislielākā, jeb 75% iespējamība varētu būt filmai “Spotlight”, kas ir uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par masīvu nepilngadīgo pavedināšanas nozieguma atklāšanu. Krietni mazāku iespējamību¬ uzvarai, jeb vien 17% bukmeikeri piešķīruši filmai ar Leonardo Di Kaprio “Cilvēks, kurš izdzīvoja”.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Japānis Masaki iedzied dziesmu “Spārni un vējš” un velta to Valtera piemiņai
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Princis Čārlzs šodien, savā 70. dzimšanas dienā, nopublicējis aizkustinošu ģimenes fotogrāfiju
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Pipa Midltone dēlam devusi vārdu par godu māsas Keitas jaunākajam dēlam Luisam
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AT
Andris Tiļļa
Kultūra
No debesu augstumiem uz zemes: 12 apustuļu skulptūras Doma dārzā
2 stundas
LE
LETA
Uncategorized
JKP varētu atbalstīt Gobzemu premjera amatam
17 minūtes
LA
LA.lv
Ekonomika
Vai nākotnē maksāsim ar kripto-eiro? Konferencē diskutēs par virtuālo naudu
44 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Baltijas valstu galvaspilsētās būtiski sarukusi benzīna cena
28 minūtes
LE
LETA
Dabā
Sestdien vietām līņās un neizklīdīs dūmaka
1 stunda