×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
8. jūnijs, 2013
Drukāt

Urbāni romantisks koncerts

Foto - LETAFoto - LETA

17.jūnijā pulktens 20:00 jaunajā Zirgu ielas koncertzālē notiks Latvijas Nacionālās operas baritona Armanda Siliņa un viņa domubiedru urbāni romantisks mūzikas koncerts “Wunderzellis”.

Koncertā līdzās Siliņam piedalīsies arī Latvijas Nacionālā teātra aktieris Gundars Grasbergs un kvartets “Undertango”, kurā muzicē pianists Mārtiņš Zilberts, akordeoniste Evita Dūra, vijolnieks Indulis Cintiņš, kontrabasists Viktors Veļičko un arī ģitārists Kaspars Zemītis.
Koncertā skanēs latviešu kamermūzika, klasiķu Emīla Dārziņa, Alfrēda Kalniņa, mūsdienu komponistu Artūra Maskata, Romualda Kalsona un Imanta Zemzara darbi, kā arī mazliet mazāk klasiskas dziesmas mūziķu interpretācijā no grupu “Gaujarts”, “Suņa stunda” un “DoDo” repertuāra. To papildinās Grasberga runātas un dziesmu tekstu autoru daiļrades iedvesmotas intermēdijas – dziesmu pieteikumi.
Koncertprogramma balansē uz smalkas robežas starp akadēmisko un estrādes kamermūzikas, teātra mūzikas žanru.
Koncerts sāksies plkst.20, un biļetes uz to iepriekšpārdošanā var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Zirgu ielas koncertzāle atrodas Kaļķu ielā 11a, ieeja no Zirgu ielas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+