Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
13. jūlijs, 2016
Drukāt

Uz pastmarkas Vidzemes koncertzāle. Apskati arī citas “Arhitektūras” sērijas markas

pastmarka-vidzemes-koncertzle-csis_27978050430_o

Foto - Latvijas Pasts

Arhitektūras sērijā “Latvijas Pasts” izdevis jaunu pastmarku un aploksni, kas veltīta Vidzemes koncertzālei “Cēsis”.

Pastmarkas pirmās dienas zīmogošana paredzēta 22.jūlijā koncertzālē, Raunas ielā 12.

Jaunās pastmarkas nominālvērtība ir 1,57 eiro, kas atbilst ierakstītas A klases vēstules nosūtīšanas izmaksām, un tā izdota 200 000 eksemplāru tirāžā. Līdz ar pastmarku izdota arī speciāla aploksne 1500 eksemplāru tirāžā. Pastmarkas un aploksnes dizaina autors ir mākslinieks Ģirts Grīva.

Jaunās pastmarkas prezentācijā piedalīsies “Latvijas Pasta” valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns, Vidzemes koncertzāles valdes loceklis Juris Žagars un Cēsu mērs Jānis Rozenbergs.

Vidzemes koncertzāle “Cēsis” savu darbību sāka 2014.gada pavasarī, un tās autors arhitekts Juris Poga ēkas koncepcijas pamatā akcentē harmoniju starp vēsturisko kultūras mantojumu un laikmetīgo mākslu, radošiem cilvēkiem un jauneklīgu, brīvu garu.

“Latvijas Pasts” pastmarku sēriju “Latvijas arhitektūra” izdod kopš 2010.gada.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+