Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
13. jūlijs, 2016
Drukāt

Uz pastmarkas Vidzemes koncertzāle. Apskati arī citas “Arhitektūras” sērijas markas

pastmarka-vidzemes-koncertzle-csis_27978050430_o

Foto - Latvijas Pasts

Arhitektūras sērijā “Latvijas Pasts” izdevis jaunu pastmarku un aploksni, kas veltīta Vidzemes koncertzālei “Cēsis”.

Pastmarkas pirmās dienas zīmogošana paredzēta 22.jūlijā koncertzālē, Raunas ielā 12.

Jaunās pastmarkas nominālvērtība ir 1,57 eiro, kas atbilst ierakstītas A klases vēstules nosūtīšanas izmaksām, un tā izdota 200 000 eksemplāru tirāžā. Līdz ar pastmarku izdota arī speciāla aploksne 1500 eksemplāru tirāžā. Pastmarkas un aploksnes dizaina autors ir mākslinieks Ģirts Grīva.

Jaunās pastmarkas prezentācijā piedalīsies “Latvijas Pasta” valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns, Vidzemes koncertzāles valdes loceklis Juris Žagars un Cēsu mērs Jānis Rozenbergs.

Vidzemes koncertzāle “Cēsis” savu darbību sāka 2014.gada pavasarī, un tās autors arhitekts Juris Poga ēkas koncepcijas pamatā akcentē harmoniju starp vēsturisko kultūras mantojumu un laikmetīgo mākslu, radošiem cilvēkiem un jauneklīgu, brīvu garu.

“Latvijas Pasts” pastmarku sēriju “Latvijas arhitektūra” izdod kopš 2010.gada.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+