Mobilā versija
+7.3°C
Urzula, Severīns
Sestdiena, 21. oktobris, 2017
1. marts, 2017
Drukāt

Vai tu esi gatava jaunām attiecībām? Seši svarīgi jautājumi sev

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kad cilvēki šķiras pēc ilgstošām attiecībām, parasti viņi negrib uzreiz atsākt ar kādu tikties. Un patiesi, ļoti svarīgi ir kādu laiku pavadīt vienatnē. Vispirms izdzīvot sāpi, pēc tam pārdomāt un saprast, kāpēc attiecības izjuka.

Dažādos vientulības periodos var šķist, ka mēs nu esam gatavas jaunām attiecībām. Bet, kā zināt, ka tā patiesi ir? Atbildi godīgi uz šiem jautājumiem, un tu sapratīsi…

Vai tu pietiekami ilgu laiku esi bijusi viena?

Ja pēc šķiršanās ir pagājuši viens vai divi mēneši, tas nav pietiekami. Vientulības posmam ir jābūt tik ilgam, lai tu pierastu pie tā stāvokļa un vairs nevajadzētu domāt par to, kas trūkst. Tev nav jāatrod jauns cilvēks, lai aizpildītu cita radītu tukšumu.

Tu zini, ko patiesi vēlies?

Pēc ilgstošām attiecībām mēs kļūstam citādāki. Tāpēc svarīgi ir saprast, kas es tagad esmu, ko patiesi vēlos, ko nevēlos, kas man vajadzīgs laimei, un ar ko es noteikti negrasos samierināties jaunās attiecībās. Ja tu būsi sevi sagatavojusi, jaunās attiecības būs labākas.

Pievienot komentāru

Kāpēc konjaku nav jāsilda plaukstās un kādi kokteiļi modē, stāsta slavens pazinējsKonjaka pazinējs Žans Mišels Košē: konjaku jau 150 gadus bauda kokteiļos un pirms lietošanas to nav nepieciešams sildīt plaukstās!
Draugiem Facebook Twitter Google+