Sports
Basketbols

Vairāk adrenalīna un cita līmeņa sastāvs 0

foto – Edijs Pālens/LETA

Latvijas vīriešu basketbola izlase būs neērts pretinieks jebkurai valstsvienībai Eiropas čempionātā, bet tas būs jāpierāda laukumā, pirms došanās uz Stambulu sacījis izlases kapteinis Jānis Blūms.

Viņš spēlēs jau septītajā Eiropas čempionāta finālturnīrā pēc kārtas, jo viņš piedalījies katrās sacīkstēs kopš 2005.gada.
“Ir nedaudz vairāk adrenalīna nekā citās reizēs, jo izlasei tiek pievērsta liela uzmanība. Pusotra mēneša laikā esam paveikuši labu darbu, lai sagatavotos čempionātam. Visi labākie spēlētāji atrodas ierindā un ir motivēti. Izlasē ir veiksmīgi apvienota pieredze un jaunība,” uzskata Blūms.

Latvijas valstsvienības starts Eiropas čempionātā izraisījis lielu ažiotāžu, jo izlasē būs divi Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētāji – Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns.
“Arī 2007.gadā, kad spēlēja Andris Biedriņš, bija liela ažiotāža, jo viņš arī bija NBA spēlētājs. Šis sastāvs ir pavisam citā līmenī, jo ir divi NBA basketbolisti un arī Eirolīgas klubu spēlētāji. Visi basketbolisti spēlē labos klubos un ir zināmi Eiropā,” uzsvēra Blūms.

Eiropas čempionāts notiks no 31.augusta līdz 17.septembrim un Latvijas izlase apakšgrupu turnīru aizvadīs Stambulā, spēlējot D apakšgrupā kopā ar Riodežaneiro olimpisko spēļu sudraba medaļnieci Serbiju, mājinieci Turciju, Krieviju, Beļģiju un Lielbritāniju.
“Esam neērts pretinieks jebkurai izlasei, bet to jāparāda laukumā. Iesim no spēles uz spēli un cīnīsimies par uzvaru, pretiniekus nešķirosim,” sola Blūms.

Saistītie raksti
LA.lv