Horoskopi un mistika
Horoskopi

Vairāk paļaujies uz sevi! Horoskops 7.decembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Šodien dažiem cilvēkiem būs tieksme tenkot un slikti izteikties par citiem. Ja to pamani, nespēlē līdzi, jo, kā zināms, šāda izturēšanās liecina tikai par paša tenkotāja problēmām. Paļaujies uz sevi un savu godaprātu!

Auns

Atceries dzīves mācībstundas un liec tās lietā savās jaunajās attiecībās. Tas ļaus izvairīties no jaunām kļūdām. Un, šķiet, pats galvenais – baudi visu notiekošu un necenties sasteigt notikumus.

Vērsis

Tev būs visas iespējas uzņemties “miera uzturētāja” lomu starp naidīgiem spēkiem tavā apkārtnē. Tu labi izproti sarežģītas emocionālas problēmas, un kādam tu esi vajadzīgs, lai tiktu skaidrībā ar viņa izjūtām. Tu spēsi viegli izanalizēt šīs lietas un atrast vienīgo pareizo risinājumu.

Dvīņi

Atzinība ir ļoti svarīga atgriezeniskās saites daļa – tā var palīdzēt koncentrēties un virzīties uz priekšu pretī mērķim. Bet reizēm, lai gūtu atzinību, kas tev nepieciešamība, nākas krietni papūlēties. Nenolaid rokas, viss izdosies!

Vēzis

Neviens neseko līdzi tavam progresam tik cītīgi kā tu pats. Tāpēc nav vērts ļauties vilšanās sajūtai, ja ģimene vai draugi uzreiz nesniedz gaidīto atbalstu. Laiku pa laikam jāpaļaujas uz sevi, lai gūtu nepieciešamo iedvesmas lādiņu.

Lauva

Tavā sirdī ir kāda silta vietiņa, kur glabājas īpašas atmiņas un nostalģiskas idejas. Bet tā nav bezgalīga telpa – šobrīd tev vajadzētu atteikties no dažiem veciem ieradumiem un pieķeršanās, kas pārstājusi būt abpusēja.

Jaunava

Bailes no konfrontācijas ir vispārēja problēma, bet neļauj šīm bailēm traucēt situācijas izpratnei. Ja zini, ko vajadzētu pateikt kādam, kaut ko svarīgu, tad dari to! Kad tas būs paveikts, jutīsies brīvāks un spēcīgāks nekā jebkad agrāk.

Svari

Mazi, bet daudzskaitlīgi konflikti līdz nesenai pagātnei indēja tev dzīvi. Ja saglabāsi savaldību un nogaidīsi, situācija mainīsies uz labo pusi bez jebkādas piepūles no tavas puses.

Skorpions

Daži veiksmīgi kompromisi ļaus sasniegt izvirzīto mērķi. Esi gatavs sniegt nedaudz vairāk nekā pārējie iegulda kopējā lietā tieši šobrīd – tava gatavība būt elastīgam tiks pamanīta, un atradīsies cilvēki, kas tev palīdzēs. Elastība ir vērtīga īpašība!

Strēlnieks

Beidzot viss iekustējies, un tev parādījusies iespēja atbrīvoties no kaut kā vai kāda, kas traucēja tev virzīties uz priekšu. Šī iespējam nav acīmredzama, tāpēc izmanto šo laiku, lai paveiktu kādu steidzamu darbu.

Mežāzis

Tā vietā, lai ļautu citiem diktēt savu gribu, darbojies tai virzienā, kas sniedz tev vislielāko gandarījumu. Tas gan prasīs drosmi, toties nodrošinās tev ilgi gaidīto brīvību.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Bravurība šodien kļūs par tavu labāko sabiedroto. Ja esi iestrēdzis kādā situācijā, kuru atrisināt tev šobrīd nav pa spējam, pamēģini blefot. Nerīkojies pārāk rupji, pretējā gadījumā apkārtējie pamanīs, ka neesi patiess.

Zivis

Tu esi pietiekami gudrs, lai zinātu: kad kāds nicīgi izsakās par otru cilvēku, viņš vairāk runā pats par savu raksturu, nekā par tuvinieka trūkumiem. Tāpēc, ja kļūsti liecinieks šādam izturēšanās veidam, nespēlē līdzi!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena sola negaidītus mirkļus! Horoskopi 21.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Zvaigžņu izvietojums sagādās prieku! Horoskopi no 22. līdz 28. jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma enerģiska un veiksmīga diena! Horoskopi 20.jūlijam
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
LPA nesteidz atbalstīt apriņķus un “paņem pauzi” līdz augusta vidum
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Policijai vēl nav izdevies notvert advokāta Bērziņa slepkavas
2 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Vēlētāji Ukrainā ir “salikuši visas olas vienā grozā” 1
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Reiram būs jālemj par mutisku aizrādījumu VID vadītājai Jaunzemei. Ministrija skaidro iemeslus
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Pasaulē
Pēc atteikšanās no cūkgaļas diviem bērnudārziem Vācijā vajadzīga policijas aizsardzība
1 stunda