×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
11. oktobris, 2015
Drukāt

Vairākums Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka iekasētie nodokļi netiek tērēti pareizi (5)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Vairākums Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka iekasētie nodokļi kopumā Latvijā netiek izlietoti pareizi, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas rezultāti.

44% iedzīvotāju racionālam iekasēto nodokļu izlietojumam drīzāk nepiekrīt, savukārt vēl 30% ir pilnīgi pārliecināti, ka nodokļi netiek izmantoti pareizi.

Tikai 12% iedzīvotāju uzskata, ka iekasētos nodokļus Latvijā izlieto pareizi. Šogad fiksētais rādītājs ir par vienu procentpunktu zemāks nekā pērn, tomēr kopumā to cilvēku īpatsvars, kuru ieskatā iekasētie nodokļi tiek tērēti pareizi, saglabājas aptuveni nemainīgā līmenī, svārstoties tikai par dažiem procentpunktiem.

Visnegatīvāk iekasēto nodokļu tēriņus iedzīvotāji vērtēja 2009.gadā, kad tikai seši procenti iedzīvotāju pauda viedokli, ka nodokļi tiek izlietoti pareizi. Togad sasniegts lielākais to iedzīvotāju īpatsvars, kas pilnībā pārliecināti, ka nodokļi tiek tērēti nepareizi – tā 2009.gadā domāja 53% iedzīvotāju.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Jūs te cepaties par blēdīgi, vai negudri iztērētiem 3 un cik miljoniem. Bet man nelabi paliek no tam, ka par manu naudu tiek pirkts sekondhenda bruņojums.

  2. Lieliska bilde !Uzminiet,kurš ir tas Melnais caurums, kurā virpuļveidīgi iesūc to naudiņu!

  3. Piekritu iedzīvotājiem,ka nodokļu nauda tiek tērēta nelietderīgi un nepareizi.

  4. Es tam piekrītu – te Milānas izstāde un 5 miljoni nav, pat tajā nepiedaloties – kur nauda? Te IM datorizācija – 3 miljonu un kur? Te veselībai datoros 13 un nekā… Te Šķēlem ar & 9 miljoni un par ko?
    Daudu nevar dot tiem, kuri to nepazīst… tas ir vienotības valdība.

  5. Ikvienam redzamākais nepareizums – visādu priekšnieciņu par nodokļu maksātāju naudu pirktais autotransports vienas “svarīgas” @.!r5as pārvietošanai. Bet tas salīdzinoši ir sīkums, jo par lielākām cūcībām tiek runāts ļoti reti un vainīgie pastāvošajā varas putvā netiek saukti pie atbildības.

Draugiem Facebook Twitter Google+