Valmierai atkal neiet viegli pret BA “Turība” studentiem 0

LBL čempionāta spēlē BK “Valmiera” ar 68:65 pārspēja BA “Turība” studentus, uzvaru nodrošinot tikai pēdējās trīs minūtēs.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69
Vārdu maģija: ko par tevi atklāj burtu skaits tavā vārdā

Otrdien BK “Valmiera” bija viena no divām LBL komandām, kas pēdējā pieteikumu dienā nolēma pastiprināt sastāvu, piesakot pirms trīs sezonām Valmierā jau spēlējušo uzbrucēju Agni Čavaru (attēlā). Šosezon Čavars spēlēja Zviedrijā – vispirms Sēderteljes “Kings” komandā, pēc tam Stokholmas “Eagles”. Jau pirmajā spēlē Valmierā Agnis apliecināja, ka būs lietaskoks, 28 minūtēs tiekot pie “double double” jeb 17 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām. Tieši cīņa zem groziem un pārliecinoši uzvarētā cīņa zem tā (bumbas 45 pret 28) bija svarīgākais valmieriešu uzvaras arguments. Vidzmeniekiem BA “Turība” šosezon bijis ļoti neērts pretinieks, pret kuru piedzīvoti divi zaudējumi. Arī trešdienas spēlē neiztika bez pārdzīvojumiem. Pēc pirmā puslaika Valmieras uzvara un pārsvars (47:29) šķita pārliecinoši, mača 37. minūtē no tā pāris nebija palicis gandrīz nekas – 68:65. Spēles galotni pārliecinošāk nospēlēja Valmiera.

Ceturtdien LBL čempionātā trīs ļoti principiāli dueļi. “Barons kvartāls” un BK “Jēkabpils” dalīs trešo vietu turnīra tabulā, bet vēl divos mačos Liepājā un Jelgavā savā starpā tiksies tieši konkurenti cīņā par pēdējo sesto vietu play-off spēlēs.

LBL ČEMPIONĀTS

BK “Valmiera” – “BA Turība” 79:69 (23:18, 47:29, 65:46). Bērziņš 20, Čavars 17+12AB, Iļjins 15+10AB, Kaufmanis 14; Rudmiezis 22, Antrops 18, Sīpoliņš 11.

Tabulā: 1. BK “Ventspils” 13-2, 2. “VEF Rīga” 12-1, 3. BK “Jēkabpils” 17-9, 4. “Barons kvartāls” 17-9, 5. BK “Valmiera” 16-11, 6. “LU” 12-16, 7. “Jūrmala/Fēnikss” 11-16, 8. “Liepāja/Triobet” 11-16, 9. BK “Jelgava” 10-14, 10. BA “Turība” 8-19, 11. U-18 izlase 1-15.

Nākamās spēles: “Barons kvartāls” – BK “Jēkabpils”, “Liepāja/Triobet” – “LU”, BK “Jelgava” – “Jūrmala/Fēnikss”.