Mobilā versija
+7.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
14. aprīlis, 2015
Drukāt

Valmieras Gaujas tramvajam meklē kapteini

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Aktīvā tūrisma centrs “Eži” aicina pieteikties Gaujas tramvaja kapteiņa amatam darbam vasaras sezonā, informēja Gaujas tramvaja koordinatore Linda Līce.

Tāpat kā iepriekšējā sezonā, arī šogad ar Gaujas tramvaju brauks kapteinis Toms Treimanis, taču uzņēmumā nonākts pie secinājuma, ka Treimanim ir nepieciešams palīgs un Gaujas tramvajam otrs kapteinis. Tādēļ šobrīd tiek meklēts vēl viens darbinieks.

Amatam aicināti pieteikties komunikabli, disciplinēti, atraktīvi, kārtīgi pretendenti, kuri zina ne tikai latviešu, bet arī krievu vai/un angļu valodu.

Darba pienākumus varēs sākt pildīt no maija.

CV, foto un vēstule, kurā aprakstīts, kā pretendents sevi no malas iedomājas kā tramvaja kapteini, līdz 26.aprīlim iespējams sūtīt uz e-pasta adresi “ezi@ezi.lv” vai arī personīgi nogādāt “Ežu” birojā, Valmierā.

Vairāk informācijas pieejama mājaslapā “www.ezi.lv”.

Pievienot komentāru

Gunti Ulmani bez pases neielaiž Saeimā; eksprezidents apvainojies (20)Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis nav ielaists Saeimas ēkā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Vēl vesels un spēka gados, bet jau pensijā (16)Politiski neērto ieceri reformēt izdienas pensiju sistēmu esošajā sasaukumā, visticamāk, nekustinās
Draugiem Facebook Twitter Google+