Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
18. septembris, 2015
Drukāt

Valodas darbnīcas ES mājā

Foto - LETAFoto - LETA

25. septembrī, svinot Eiropas valodu dienu, ES mājā no plkst. 12 notiks zviedru, spāņu, itāļu, franču, holandiešu un zīmju valodas meistarklases, no plkst. 14 – izziņas darbnīcas.

Nodarbībā plkst. 14 izaugsmes trenere Ieva Kimonte ieteiks, kur meklējama iedvesma veiksmīgai karjerai. Savukārt darbnīcā “Darba meklētāja slepenie ieroči”, kas sāksies plkst. 15, “WorkingDay Latvia” mārketinga direktors Māris Silinieks stāstīs, kā jauniešiem konkurēt darba tirgū. Plkst. 16 ievadu kritiskās domāšanas pamatprincipos sniegs Mārtiņš Vaivars, bet darbnīcā “Kā kļūt pamanāmam sociālajos tīklos?” plkst. 17 par sociālo mediju sniegtajām iespējām stāstīs Vilhelms Meisters. Atvērto durvju dienas noslēgumā plkst. 18 interesenti aicināti baudīt grupas “The Coco’nuts” koncertu.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+