×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
22. maijs, 2018
Drukāt

VBTAI bērnunamu “Stikli” atzinusi par neatbilstošu vietu bērnu attīstībai (1)

Foto: UnsplashFoto: Unsplash

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) atzinusi, ka Ventspils novadā esošais bērnunams “Stikli” nav piemērota vieta bērnu pilnvērtīgai attīstībai un iekļaušanai sabiedrībā, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”.

Tā kā inspekcijas skatījumā prioritāras ir bērnu intereses, plašākus komentārus par situāciju šajā bērnunamā tā sniegs tikai pēc tam, kad VBTAI būs pilnvērtīga informācija par katra tur dzīvojošā bērna turpmāko likteni un dzīves apstākļiem, vēstīja raidījums.

Bērnunama direktors Guntis Lučins raidījumam teica, ka vairs nekādu informāciju nesniegs.

VBTAI vēl turpinās darbs ar pārbaudes materiāliem. Vienlaikus inspekcijā kopā ar pašvaldībām skaidro, kādu palīdzību tās var sniegt bērnu stāvokļa uzlabošanai.

Pārbaudi bērnunamā VBTAI sāka pēc kādas audžumammas iesnieguma. Viņa kopā ar Latvijas Televīzijas raidījuma “Aizliegtais paņēmien” žurnālistiem bija savākusi pierādījumus, kurus speciālisti atzina par emocionālo vardarbību pret bērniem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tās ir pilnīgās muļķības. Atbrauciet, padzīvojiet, un tad spriediet. Ko jūs gribat ievietot bērnus ar īpašām vajadzībām pilsētā, kur viņi jebkurā mirklī var apjukt un pazaudēties. Viņi šeit ir pieraduši, šīs ir viņu mājas. Jūs tik viņus rakstāt no vienas vietas uz otru. Vai tad tā nav emocionālā vardarbība.

Draugiem Facebook Twitter Google+