Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
25. novembris, 2016
Drukāt

Veikalos parādīsies Mārupes gurķi (2)

Aug jaunā gurķu raža SIA "Mārupes siltumnīcas" siltumnīcās, kas paredzētas gurķu audzēšanai ziemas sezonā.Aug jaunā gurķu raža SIA "Mārupes siltumnīcas" siltumnīcās, kas paredzētas gurķu audzēšanai ziemas sezonā.

Foto - LETA

Dārzeņu audzētāja “Mārupes siltumnīcas” šonedēļ plāno veikalos sākt piedāvāt patērētājiem Latvijā audzētus gurķus, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.

SIA “Mārupes siltumnīcas” pirmo reizi Latvijas vēsturē sāk nodrošināt patērētājus ar svaigiem, Latvijā augušiem gurķiem visa gada garumā, un, sākot ar 26. novembri, pircēji veikalos varēs iegādāties uzņēmumā izaudzētos jaunās ražas gurķus. Gurķi pie patērētājiem veikalos nonāk jau nākamajā dienā pēc ražas novākšanas. Produkta atpazīšanas zīme ir uz gurķa esošā uzlīme “Mārupe”.

“Mārupes siltumnīcas” audzē dārzeņus – lauka, garos gurķus un tomātus. Patlaban dārzeņi tiek audzēti 9,6 hektāru platībā.

“Mārupes siltumnīcas” pērn strādāja ar 8,522 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 20,2% un bija 422 200 eiro.

“Mārupes siltumnīcas” ir kompānijas “Sabiedrība Mārupe” meitasuzņēmums, un tās pamatkapitāls ir 7,437 miljoni eiro. “Mārupes siltumnīcu” dārzeņu produkciju uzņēmums realizē kooperatīvam “Baltijas dārzeņi”. “Mārupes siltumnīcu” darbības veids ir segto platību dārzeņu ražošana.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. neko daudz neatšķiras no rietumu gueķiem

  2. Viņi būs ēdami?

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+