Mobilā versija
-2.8°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
25. novembris, 2016
Drukāt

Veikalos parādīsies Mārupes gurķi (2)

Aug jaunā gurķu raža SIA "Mārupes siltumnīcas" siltumnīcās, kas paredzētas gurķu audzēšanai ziemas sezonā.Aug jaunā gurķu raža SIA "Mārupes siltumnīcas" siltumnīcās, kas paredzētas gurķu audzēšanai ziemas sezonā.

Foto - LETA

Dārzeņu audzētāja “Mārupes siltumnīcas” šonedēļ plāno veikalos sākt piedāvāt patērētājiem Latvijā audzētus gurķus, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.

SIA “Mārupes siltumnīcas” pirmo reizi Latvijas vēsturē sāk nodrošināt patērētājus ar svaigiem, Latvijā augušiem gurķiem visa gada garumā, un, sākot ar 26. novembri, pircēji veikalos varēs iegādāties uzņēmumā izaudzētos jaunās ražas gurķus. Gurķi pie patērētājiem veikalos nonāk jau nākamajā dienā pēc ražas novākšanas. Produkta atpazīšanas zīme ir uz gurķa esošā uzlīme “Mārupe”.

“Mārupes siltumnīcas” audzē dārzeņus – lauka, garos gurķus un tomātus. Patlaban dārzeņi tiek audzēti 9,6 hektāru platībā.

“Mārupes siltumnīcas” pērn strādāja ar 8,522 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 20,2% un bija 422 200 eiro.

“Mārupes siltumnīcas” ir kompānijas “Sabiedrība Mārupe” meitasuzņēmums, un tās pamatkapitāls ir 7,437 miljoni eiro. “Mārupes siltumnīcu” dārzeņu produkciju uzņēmums realizē kooperatīvam “Baltijas dārzeņi”. “Mārupes siltumnīcu” darbības veids ir segto platību dārzeņu ražošana.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. neko daudz neatšķiras no rietumu gueķiem

  2. Viņi būs ēdami?

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+