×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
18. marts, 2013
Drukāt

Veiksmes kalendārs būs!

 

Pāris nedēļās, kopš mūsu žurnālā nav publicēta astroloģiskā prognoze nākamās nedēļas darbiem un norisēm, esam saņēmuši tik daudz pārmetumu, ka šķiet – daudzās mājās dzīve nu ir apstājusies: nedz vīri zina, kad malku skaldīt, nedz sievas – kad māju kopt, nedz ģimene – kad pirtī iet.

Par tādu paļaušanos uz Mēness kalendāru var pasmaidīt, bet var arī ieklausīties, ko saka mūsu lasītāji. Lielākā daļa zvanītāju nosauca gan vārdus, gan uzvārdus, taču daudzi lūdza tos neizpaust. Tā arī darīsim.

Vairākas namamātes pārliecinājušās, ka norādītajās dienās mazgāta veļa tiešām kļūst baltāka, lai gan lietots viens un tas pats veļas pulveris. Kādai mūsu lasītājai no Iecavas šādi izdevies tikt vaļā pat no ļoti veciem traipiem, kas nav bijis pa spēkam pat ķīmiskajai tīrītavai. Kundze no Rūjienas puses apgalvoja, ka arī veļas gludināšana noteikti vedoties labāk, ja to dara saziņā ar veiksmes kalendāru – esot vieglāk tikt galā pat ar saulē pārkaltušiem kokvilnas palagiem. Četras mūsu lasītājas pārbaudījušas, kā cepas pīrāgi pēc kalendāra un kā pāris dienu pirms vai pēc norādītā laika. Īstajās dienās ceptie speķa rauši esot mīkstāki un pufīgāki, arī mīkla rūgstot labāk, kaut gan izmantots tas pats raugs.

Kāda vecāka kundze izteicās, ka viņai šajā kalendārā noderējis gandrīz viss, arī atzīmētās biznesa dienas, jo tad viņa ieplānojusi visas vietējā pašvaldībā un citās iestādēs kārtojamās lietas. Neesot svarīgi, vai tās kārto personīgi vai pa telefonu, vienmēr viss noritējis bez aizķeršanās.

Cita lasītāja atzina, ka veiksmes kalendārs viņai esot kā tāds darbu plānotājs, kas skubina visu padarīt īstajā laikā, padarīt šodien, neatliekot uz rītu.

Vīri savos izteikumos bija skarbāki. Kolēģei Valdai kāds aizkaitināts kungs pat piedraudējis: ja kalendārs neatgriezīšoties, “Praktisko Latvieti” viņš vairs neabonēšot… Mani gan vairāk uzrunāja kāda valmierieša vārdi elektroniski iesūtītā vēstulē: “Šādi kalendāri ir arī citos izdevumos, bet tie nav tik pārskatāmi. “Praktiskajā Latvietī” informācija sakārtota viegli uztveramās piktogrammās. Veiksmes kalendārs bija kā punkts uz “i” žurnāla beigās. Biju ieradis sākt lasīt tieši no beigām, no šī “punkta”, tāpēc lūdzu rast vietu arī mūsu iecienītajam kalendāram”.

Lai notiek! Veiksmes kalendārs (ar dažiem papildinājumiem) atgriezīsies jau nākamnedēļ.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+