Medības
Pieredze

“Ventspils labiekārtošanas kombināts” atkārtoti rīkos briežu ganāmpulka izsoli0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Unsplash

Nenotiekot pašvaldības “Ventspils labiekārtošanas kombināts” staltbriežu un dambriežu ganāmpulka otrajai izsolei, uzņēmums plāno rīkot vēl vienu šādu izsoli, informēja kompānijā.

“Ventspils labiekārtošanas kombināta” izpilddirektors Raitis Veidemanis pastāstīja, ka 28.oktobrī plānotā otrā staltbriežu un dambriežu ganāmpulka izsole tika atcelta, par ko oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” tika publicēts paziņojums. Viņš neatklāja iemeslu, kādēļ tas tā notika.

Vienlaikus Veidemanis teica, ka iepriekš minētā iemesla dēļ staltbrieži un dambrieži patlaban joprojām mitinās “Ventspils labiekārtošanas kombināta” Ventspils briežu dārzā, Talsu ielā 240, Ventspilī. Komentējot šo dzīvnieku tālāko likteni, viņš norādīja, ka tiks rīkota cita staltbriežu un dambriežu ganāmpulka izsole.

Jau ziņots, ka “Ventspils labiekārtošanas kombināts” otrajā izsolē ar augšupejošu soli par nosacīto sākumcenu 9160 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) šogad 28.oktobrī kā lietu kopumu bija plānojis piedāvāt iegādāties staltbriežu un dambriežu ganāmpulku ar kopumā 37 dzīvniekiem.

Tāpat vēstīts, ka pirmā staltbriežu un dambriežu ganāmpulka izsole notika šogad 23.septembrī un tajā “Ventspils labiekārtošanas kombināts” staltbriežu un dambriežu ganāmpulku piedāvāja iegādāties par 11 750 eiro sākumcenu. Taču šī izsole noslēdzās bez rezultāta.

Veidemanis iepriekš skaidroja, ka uzņēmums vēlas izsolīt dzīvniekus, jo pārtrauks struktūrvienības – Ventspils briežu dārzs – darbību, vienlaikus paužot darbību, ka dambriežiem un staltbriežiem atradīsies jaunas mājas kādā no Latvijas novada briežu dārziem.

Ventspils briežu dārzs tika izveidots ar nolūku veicināt ģimeņu aktīvās atpūtas iespējas un izglītošanu, sniedzot iedzīvotājiem zooloģiska un ekoloģiska rakstura zināšanas par Latvijas faunas dzīvniekiem un dabas vidi. Ventspils briežu dārzs, kura platība ir 32 hektāri, darbojas kopš 2006.gada.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2018.gadā “Ventspils labiekārtošanas kombināts” strādāja ar 5,857 miljonu eiro apgrozījumu un 91 195 eiro peļņu.

“Ventspils labiekārtošanas kombināts” ir reģistrēts 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,457 miljoni eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Ventspils pilsētas dome. “Ventspils labiekārtošanas kombināta” mērķis ir sniegt pakalpojumus apstādījumu ierīkošanā, ceļu būvē, atkritumu apsaimniekošanā un tūrismā Ventspilī un Kurzemes reģionā.

LA.lv