Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
26. augusts, 2015
Drukāt

VID aizturējis cigarešu kontrabandistu grupu

Foto: VIDFoto: VID

Valsts ieņēmumu dienests (VID) aizturējis kontrabandistu grupu, kas pārvadāja nelegālās cigaretes, izmantojot kravas autotransportu, informē VID.

VID Muitas policijas pārvaldes amatpersonas, veicot operatīvo pasākumu kompleksu, 14. augustā atklāja un apturēja organizētas noziedzīgās grupas darbību. Četras personas aizturētas un atzītas par aizdomās turamām. Noziedzīgais grupējums nodarbojās ar kontrabandas cigarešu ievešanu un izplatīšanu Rīgā.

Sekmīgas aizturēšanas operācijas laikā Jāņavārtu ielā, Rīgā kādā autoservisā tika konstatēts Krievijā reģistrēts kravu vilcējs ar puspiekabi, kura konstrukcijas elementos tika atrastas un izņemtas 79 780 gab. cigarešu bez akcīzes markām – 39 800 gabali cigarešu “Fest” un 39 980 gabali cigarešu “Premjer”.

Savukārt vienam no minētā autoservisa darbiniekiem tika izņemti 0,5024 grami psihotropās vielas MDMA (3,4-metilēndioksi-N-metilamfetamīns).

Sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 191. panta 2.daļas, kura ietvaros aizturētas un par aizdomās turētām atzītas četras personas – viens Krievijas Federācijas pilsonis un trīs Latvijas Republikas iedzīvotāji. Visām aizdomās turētajām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Kriminālprocesa ietvaros izņemtās cigaretes drīzumā tiks nodotas Nodrošinājuma valsts aģentūrai iznīcināšanai.

Šobrīd kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana un izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiek sniegta.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+