×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
9. augusts, 2017
Drukāt

“ss.lv” sāga: Cilvēki satraukti, ka zaudēs iemaksāto priekšapmaksu (3)

EkrānuzņēmumsEkrānuzņēmums

Pēc sludinājuma portāla ss.lv slēgšanas cilvēki satraucas, ka zaudēs iemaksāto priekšapmaksas naudu par sludinājumu ievietošanu, vēstīja TV 3 raidījums “Bez Tabu”.

Lai ievietotu sludinājumu iepriekš minētajā portālā, ir vairākas iespējas. Ja reklamēties vēlaties vienu reizi, maksājiet par vienu ierakstu. Ja vairākas, var iemaksāt tā saukto priekšapmaksas naudu par vairākiem sludinājumiem. Ar šo naudu arī ir neskaidrības.

Pirms pāris dienām vietne “ss.lv” ir pārstājusi strādāt, klientiem nākas izmantot mājaslapu “ss.com”. Vai iemaksātā depozīta nauda ir spēkā? Bez Tabu ar šo jautājumu pat vērsās pie Valsts ieņēmumu dienesta. Nodokļu iekasētāji sākotnēji atsūta vispārēju atbildi un sakās, ka lēmuši ar medijiem par šo jautājumu vairs nerunāt.

Vēlāk raidījums no VID saņem rakstveida skaidrojumu:” ”Cilvēkiem, kuri jau iepriekš ir iemaksājuši depozīta naudu par sludinājumu ievietošanu, nav pamata uztraukties par to, ka nauda varētu ”pazust”. Ja uzņēmums, kuram apturēta saimnieciskā darbība vērsīsies pie VID ar lūgumu atļaut pabeigt darījumu, tad nodokļu administrācija dos atļauju iesāktos darījumus pabeigt.”

Viens no “ss.lv” līdzīpašniekiem Juris Līnis skaidro, ka klientiem par iemaksāto naudu nav jāuztraucas:” Lai arī vietne ss.lv vairs neeksistē, visa nauda piesaistīta jaunajam “ss.com”. Cilvēki var turpināt ievietot sludinājumus, izmantojot veikto iemaksu.”

Vairāk pievienotajā video sižetā:

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. pret valsti lūdzu vērst, vai konkretiem VID ierēdņiem kas ar galvu nedraudzejas. nebutu slikti likt tantēm kas pieņema lēmumus visu šo naudu atmaksāt no savas kabatas

  2. Gribētos paprasīt VIDam, cik jau mūsu valsts zaudē, katru dienu, sakarā ar to, ka ss.com nav vairs Latvijas domēns ? Cik potenciāli ss.lv tagad nemaksājamo nodokļu aiziet garām valsts kasei ? Matemātika vienkārša – 2000000:365= 5479,45 eiro ! Tās pašas Cīrules mēneša alga ! Nu, saimnieciski gan ir izrīkojusies Cīrules kundze ! Nav vārdam vietas.

  3. Nedomāju, ka zaudēs. Esmu pārliecināts, ka ss.lv izmaksās samaksāto priekšatmaksu. Bet par šīs izmaksas atmaksas aizkavējumiem un nepieciešamību vispār ko prasīt atpakaļ, ir jāpateicas mūsu mīļajam VIDam. Nekam jau citam. Ā, jā vēl Valdībai, kura ielikusi valsts galvenajos amatos tādus ambiciozus “speciālistus”.

Draugiem Facebook Twitter Google+