×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
23. jūnijs, 2018
Drukāt

VIDEO: Kaimiņiene posta puķu stādījumus, policija noplāta rokas (7)

Ekrānuzņēmums no skaties.lvEkrānuzņēmums no skaties.lv

Cik bēdīgi klājas Renātes kundzei no Purvciema, kura nežēlo nedz naudu, nedz laiku, lai sapostu daudzdzīvokļu mājas apkārtni, bet kuras puķu stādījumus mērķtiecīgi posta kaimiņiene, skatieties šajā “Degpunktā” sižetā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Ja attiecīgie dienesti būtu uzdevumu augstumos,šitai šmīzītei triju dienu laikā būtu piespriesti daži desmiti stundu sabiedriski lietderīgo darbu ar piedalīšanos pilsētas apzaļumošanā un apstādījumu kopšanā un vēl apaļu summiņu administratīvā soda-tā,lai nagi neniez! Ja tas paliek nesodīts,tad viņa jūtas kā nacionālā varone

 2. Das ist purčiks! Noliec PILNĪGI JEBKO pagalmā vai kāpņu telpā un saderi uz aliņu ar draugiem, ka nepaies ne stunda, kad šis PILNĪGI JEBKAS (tukšs groziņš, puķpods, velosipēds, auto, tukša krāsas bundža, grāmata, karote, kurpe) būs saplēsts vai paņemts. Tālākais, ko iesāksi ar tik dsudz alus, kau tavā ziņā.

 3. Mums arī ir kaut kas līdzīgs!

 4. Pēc apģērba ir redzams, ka tatāru-mongoļu pēctece

 5. nils ne holgersons Atbildēt

  Par ko policijai algu maksā ?

 6. vēsture atkārtojas Atbildēt

  Zog ,jo poloicija neko nedara. Šai kundzei vēl paveicās ,ka tik noplātija rokas un aizlaidās. Mūsu pagalmā postītāji var darīt jebko, jo izsauktā policija pati zagļu-postītāju klātbūtnē nobradāja vēl pēdejos palikušos stādus un skaļi pazino ,ka nedrīkstot stādīt , tad nepostīšot , bet lai neuztrauktos ,vajagot iedzert.Tā policists Brunis ar kādu šmīzi( meiču bez formas,izskatījās ierāvuši vai tiko no gultas, tādi jocīgi,piesarkuši un neadekvāti. )Ģadi iet ,bet Rīgā nekas nemainās/

 7. Es ieteiktu tās zagles fotogrāfiju ielikt avīzē ar brīdinājumu Purvciema iedzīvotājiem par šīs sievietes tieksmi uz zagšanu.

Draugiem Facebook Twitter Google+