×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
1. oktobris, 2013
Drukāt

Vilcienos sāk izmantot e-talonus

No šodienas, 1. oktobra, 13 pasažieru kategorijas, kas saņem Rīgas domes atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā, arī vilcienos galvaspilsētas robežās varēs izmantot e-talonus, pavēstīja “Pasažieru vilciena” sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Priedniece.

“Šo pasažieru vidū ir skolēni, pensionāri, studenti, skolotāji, daudzbērnu ģimeņu vecāki, profesionālo un arodskolu audzēkņi. Pasažieriem, kuriem Rīgas sabiedriskajā transportā braukšana ir bez maksas, arī par vilciena biļeti Rīgas robežās turpmāk nebūs jāmaksā, bet studenti un skolotāji saņems sev pienākošās atlaides vienreizējiem braucieniem un mēneša abonenta biļetēm,” klāstīja Priedniece.


Viņa norādīja, ka e-talonu vilcienos varēs reģistrēt nevis stacionārās iekārtās, kā tas ir Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma “Rīgas satiksme” transportlīdzekļos, bet gan pie konduktora. Bet, ja pasažieri vēlēsies braukt ar vilcienu tālāk par Rīgas robežām, tālākajam ceļam tiem pie konduktora būs jāiegādājas biļete bez papildu piemaksas. Priedniece apliecināja, ka uzņēmums joprojām plāno no novembra nodrošināt iespēju visiem pasažieriem izmantot e-talonus vilcienos Rīgas robežās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+