“Vitjazj” no saviem skatītājiem atvadās ar “Atlant” medībām, plus VIDEO 0

Sezonas pēdējā KHL spēlē savā laukumā Čehovas “Vitjazj” hokejisti piektdien nopelnīja 140 soda minūtes.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 70

Spēlē par 5:1 uzvarēja Mitišču “Atlant” hokejs. Pēc diviem periodiem viesi bija vadībā tikai ar 2:1, taču pēdējā trešdaļā Patriks Zakrisons un Junass Andersons pārsvaru palielināja līdz 4:1. Drīz pēc tam laukumā savu māku ar dūrēm sāka demonstrēt “Vitjazj” kaušļi Kriss Brenans, Džons Mirasti un Niks Tarnaski. Čehovieši pēdējā trešdaļā nopelnīja 130 soda minūtes, bet mačā kopumā – 140.

Brenanam tiesneši piešķīra kopā 35 soda minūtes, Mirasti – 25, Tarnaski – 27, Džeremijam Jablonskim – 20, tāpat arī 5+20 saņēma Aleksandrs Fedosejevs.

Tikmēr “Atlant” komandai tikai četras soda minūtes.

Sezonas pēdējās četras spēles “Vitjazj” aizvadīs izbraukumā. Komanda ar 50 spēlēs iegūtiem 40 punktiem atrodas pēdējā vietā līgas kopvērtējumā, savukārt “Atlant” gatavojas play off – viņu rēķinā 50 spēlēs 81 punkts un ceturtā vieta rietumos, taču Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ir tikai divu punktu attālumā, tā kā Mitišču hokejisti var pacīnīties par uzvaru divīzijā, kas dotu otro pozīciju konferencē.

{source}
<iframe width=”420″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/glWhH_5M0gQ” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>