Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
19. aprīlis, 2014
Drukāt

“Zelta maskas” balva diriģentam Aināram Rubiķim (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Maskavas Lielajā teātrī piektdien “Zelta maskas” balvu pasniegšanas ceremonijā operetes un mūzikla labākā diriģenta godalgu ieguva latviešu diriģents Ainārs Rubiķis par veikumu Novosibirskas Operas un baleta teātrī iestudētajā Leonarda Bernstaina “Mesā”.

Labākās izrādes balvu kategorijā “Operete un mūzikls” saņēma radošās apvienības “Stage Entertainment” Maskavā iestudētais Alana Menkena mūzikls “Nāriņa”.

Labākās dramatiskās izrādes balvu saņēma Šillera lugas “Viltus un mīla” iestudējums Sanktpēterburgas Mazajā teātrī/Eiropas teātrī.

Par labāko drāmas režisoru atzīts Rims Tumins, kurš Maskavas Vahtangova teātrī iestudējis “Jevgēņiju Oņeginu”.

Bernstaina “Mesas” Novosibirskas iestudējuma režisore ir Rēzija Kalniņa, kas arī bija izvirzīta labākā operetes un mūzikla režisora godalgai. Šajā kategorijā apbalvojums šogad netika pasniegts.

Festivāla dramatiskā teātra iestudējumu žūriju vadīja bijušais Latvijas Jaunatnes teātra režisors Ādolfs Šapiro, bet muzikālā teātra iestudējumu žūriju – komponists Leonīds Desjatņikovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. strādāt šādā valstī un atbalstīt šādu valsti.

Pēra Ginta tumšie noslēpumiPiektdien, 28. oktobrī Latvijas Nacionālais balets aicina uz šīs sezonas pirmo pirmizrādi – ievērojamais horeogrāfs Edvards Klugs iestudējis laikmetīgo baletu "Pērs Gints" ar Edvarda Grīga mūziku.
Draugiem Facebook Twitter Google+