×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
4. maijs, 2014
Drukāt

Ziedu nolikšanas ceremonija pulcē vairākus simtus cilvēku (6)

Foto-LETAFoto-LETA

"Ziedu Latvija" pie Brīvības pieminekļa, atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu.

Šodien, 4.maijā, plkst.14 ziedu nolikšanas ceremonija pie Brīvības pieminekļa pulcēja vairākus simtus cilvēku, novēroja aģentūra LETA.

Ziedus pie Brīvības pieminekļa nolika valsts augstākās amatpersonas – Valsts prezidents Andris Bērziņš, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V), Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V), bijušie Valsts prezidenti, Ministru kabineta locekļi, Augstākās padomes deputāti, kuri balsoja par Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanu, ārvalstu diplomātiskais korpuss, Saeimas deputāti, Nacionālo bruņoto spēku vadība un sabiedrisko organizāciju pārstāvji.

Ziedus amatpersonas izvietoja uz jau iepriekš izveidota podesta Latvijas kontūrā, kas izveidota no ziediem. Pēc oficiālās ziedu nolikšanas nolikt ziedus Latvijas kontūrā individuāli turpināja klātesošie iedzīvotāji.

Pārsvarā oficiālajā ziedu nolikšanā Latvijas kontūrā tika izvietoti ziedu pušķi sarkanbaltsarkanajās Latvijas karoga krāsās, bet ārvalstu vēstnieku pušķi bija apsieti ar lentītēm to pārstāvēto valstu karogu krāsās.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Svin 18. novembri, ne 4. maiju. 4. maijs pieder nomenklaturai.

  2. 4. maijs, svinama diena??? Atbildēt

    4. maijs bija dala no Kremla sankcioneta un mudinata “neatkaribas” teatra lai glabtu brukoso imperiju un tie kuriem apnicis izlikties, to visu jau skaidri zina! Un tadel tauta nav nekada ista sajusma par so datumu. Tas ir tikai parejas punkts uz kaut ko daudz, daudz labaku. Tikai ar 21. augustu visi sadusojas lai parautu saites ar Kremla pseido brivibu… ja kada brivibas atjaunosanas diena ir pelnijusi godu un cienu, ta ir 21. augusts. Saprotams, visam ir savs sakums, bet istais sakums ir un paliek 18. novembris. 4. maijs bija “briviba” pec Kremla noteikumiem. Tadel tas nekam neder.

  3. Martins Spravniks Atbildēt

    Kaut ka paskidri sogad bija pie Brivibas pieminekla, acim redzot aizenoja Ukrainas notikumi.

  4. Tautai nozagto cerību svētki.

  5. Ausainis piespraudis Latvijas karoga krāsu lentīti. (.maijā laikam gozēsies ar sava maizes devēja kolorado strīpiņām.

Draugiem Facebook Twitter Google+