Latvijā
Politika

Zināma Ašeradena komanda 0

Foto – LETA. kolāža – la.lv

“Vienotības” vakar pirmajā sēdē pēc partijas kongresa apstiprinājusi amatos trīs valdes priekšsēdētāja vietniekus – Rīgas domes deputātam Vilnim Ķirsim uzticēti partijas attīstības jautājumi, iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim “Vienotības” ministru darba koordinācija, bet Saeimas deputāts Ainars Latkovskis būs atbildīgs par sadarbību ar Saeimas frakciju.

Valde arī vienojās, ka ārlietu sekretāra pienākumus turpinās pildīt Edgars Ikstens. Valde arī uzklausīja partijas ģenerālsekretāra Arta Kampara ziņojumu, uzticot viņam turpināt pildīt šos pienākumus.

“Pirmā valdes sēde bija veltīta galvenokārt organiztoriskajiem jautājumiem, lai mēs iespējami operatīvi varētu virzīties uz priekšu ar ikdienas darbu un partijas attīstības mērķu īstenošanu. VIENOTĪBA nopietni raugās uz nākamo vēlēšanu ciklu un jaunās valdes viens no galvenajiem uzdevumiem ir sagatavot partiju cienījamam startam nākamajās Saeimas vēlēšanās,” pēc sēdes norādīja VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens.

Saistītie raksti

19.augustā notika partijas ikgadējais kongress, kurā tika ievēlēta jauna partijas vadība un nākamos divus gadus valdē strādās Vilnis Ķirsis, Rihards Kozlovskis, Edgars Rinkēvičs, Kārlis Šadurskis, Jānis Reirs, Ainars Latkovskis, Hosams Abu Meri, Laimdota Straujuma, Raimonds Čudars, Jānis Rozenbergs, Olafs Pulks, Uģis Rotbergs, Edgars Ikstens, Edmunds Jurēvics.

Līdzšinējā un partijas “Vienotība” vienīgā vadītāja Solvita Āboltiņa nolēmusi pamest politiku un, paredzams, ka kļūs par vēstnieci.

LA.lv