×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.5°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
15. septembris, 2017
Drukāt

Zināms mazā Ivana nāves iemesls (6)

Foto Artis DrēziņšFoto Artis Drēziņš

Policijā saņemts ekspertīzes slēdziens par šovasar Liepājā pazudušā un, pēc ilgstošiem meklēšanas pasākumiem, atrastā Ivana Berladina nāves iemeslu. Ekspertu atzinumā norādīts, ka Ivana Berladina nāve iestājās no vispārējā organisma atdzišanas pazeminātas temperatūras iedarbībā, portālu LA.lv informēja Valsts policijā (VP).

Puisēna nāves iestāšanās laiku ekspertīze precīzi noteikt nevarēja. Policija norāda, ka pēc visu kriminālprocesā esošo materiālu saņemšanas un apkopošanas, visticamāk, tiks nozīmēta kompleksā ekspertīze, kas, vadoties pēc visiem apstākļiem, liecībām, iegūtās informācijas un citiem aspektiem varētu sniegt pilnīgāku ainu par mazā zēna nāves apstākļiem.

Sāktajā kriminālprocesā izmeklēšana vēl turpinās un sīkākus komentārus par tā gaitu policija šobrīd nesniedz.
 
Jau vēstīts, ka šovasar Liepājas pusē policija un brīvprātīgie desmit dienas meklēja bezvēsts pazudušu piecus gadus veco zēnu Ivanu Berladinu, kurš no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, bija izgājis 1.jūlijā aptuveni plkst.8.30. Policija bija noskaidrojusi, ka zēns viens pats, visticamāk, sajaucot pieturvietas, aizbraucis ar autobusu Grobiņas virzienā. Pazudušais zēns 11.jūlijā tika atrasts miris Grobiņas novada Dubeņos meža masīvā brikšņos.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Kad sodīs tā saucamo māti un tās piedzīvotaju? Ja ne – tad, lai policija beidz vaimanu rakstus te rakstīt

 2. Policijai satriecoša operativitāte! Atbildēt

  11.jūlijā …Zemessargs un vietējā sieviete ATRADA mirušu Dubeņu meža džungļos…un UZREIZ konstatēja, ka 5-gadīgais Ivans ir …NOSALIS un kukaiņu sakosts un vēl citu ko redzēja, ko NEMIN policija…
  Bet policijai redz vajadzēja 2 mēnešus (16.septembris), lai to noskaidrotu , ka mazais bija …nosalis! …
  Apbrīnojama …operativitāte …

 3. Rakstu nelasīju, bet ilgi cik var to tēmu cilāt?!!! Radiniekiem, man liekas, jau piegriezies!!!

  • KURIEM radiniekiem(!!!) …jau piegriezies?
   Ja zināms, kad puika pazuda, tad viņa čigānmāte NAKTĪ … NEbija mājās, bet “pie draugiem” jājās …
   čigānRadinieki ATVIEGLOTI uzelpo, kad vairāk viņu ģimenē pa kājām NEMAISĀS .. šis baltais bērns, kas bija radies 1 x seksa ar krievu veča… ČigānRadiniekiem” vienīgi tagad kreņķi, ka Ivana tēvs, kurš strādā ārzemēs, vairs …nesūtīs naudu …

 4. Is visstrakakais,kapec to mati nesoda,jo ka var berns auziet no majas un tik cta diena ta mate atjedzas! UK ir stigri likumi un nepazud berni,neiet prom no majas ka lv.! Mate ir vainiga!

Draugiem Facebook Twitter Google+