Latvijā
Rīga

Āgenskalnā auto iegāžas milzu bedrē1


Automašīna iegāzusies bedrē Pārdaugavā
Automašīna iegāzusies bedrē Pārdaugavā
Foto: Skaties.lv

Ceturtdienas vakarā daudziem Daugavas kreisā krasta iedzīvotājiem Rīgā un pierīgā mājās nebija ūdens, jo uzņēmums “Rīgas ūdens” veica plašus remontdarbus. Kamēr liela daļa vietējo pauda neapmierinātību ar šādu situāciju, vienai sievietei Āgenskalnā patiešām bija par ko pasūdzēties. Viņas auto iegāzās remontstrādnieku izraktā bedrē, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Anželika vakar vakarā īsi pirms saulrieta brauca uz savām mājām Āgenskalnā. Šofere virzījās pa Augļu ielu augšup pa kalniņu Smiļģa ielas virzienā. Krustojumā viņa piebremzēja, jo to liek zīme dodiet ceļu.

Automašīna iegāzusies bedrē Pārdaugavā

Sejā spoži spīdēja saule, bet mašīnas no sāniem nenāca. Šķērsojot Smiļģa ielu, Anželijas automašīna “Citroen” iegāzās milzu bedrē, ko bija nesen izrakuši Rīgas ūdens apakšuzņēmēji.

“Saule spīdēja acīs, es neredzēju pilnīgi neko, vispār nebija redzams, ka tur ir bedre. Nebija nekādu norobežojumu, nekas nebija novilkts. Tas, kas tagad, to viņi novilka tikai tagad, kad es jau iebraucu, bet līdz tam viss bija vaļā – brauc un viss,” stāsta negadījumā cietusī.

“Degpunktā” sižets:

Anželika piebilst, ka vienīgais, ko varējusi saskatīt ir zīme ”Braukt aizliegts”, bet pirmkārt, tā uzstādīta aiz bedres, otrkārt, tā sauktā baranka neattiecas uz automobiļiem, kuru īpašnieks dzīvo vai strādā šajā zonā.

Saistītie raksti

Par laimi ātrums nebija liels. Sieviete un viņas divi pasažieri necieta. Tomēr automašīnai ir bojājumi un Anželika paļaujas, ka “Rīgas ūdens” to kompensēs.

Uzņēmums gan šobrīd nesteidz uzņemties atbildību, norādot, ka darbi veikti pēc visiem standartiem.

Šī lieta tagad nonāks uz policijas izmeklētāju galda un noteikti kas sakāms būs arī Alželikas automašīnas apdrošinātājiem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli?
Intervija 56 minūtes
IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
6 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlaju
Intervija 5 stundas
LE
LETA
Dabā
Nākamnedēļ laikapstākļi mainīsies. Vai karstums vēl atgriezīsies? Sinoptiķu prognoze
5 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Viens gan ir jāsaprot – vīrusi neatnāk, lai mūs tikai pabaidītu, tie atnāk uz palikšanu
4 stundas