Samanta Tīna un viņas bekvokālistes "Eirovīzijas" dziesmu konkursa atklāšanā

“Apraudājos! Par naudu nevar nopirkt patiesu laimi!” Samanta Tīna pie peldbaseina novērojusi īstas laimes paraugdemonstrējumu 82

“Parasta diena pie publiskā peldbaseina… bērni, kas spēlē bumbu, citi klaigā, citi čīkst jo nedabon atļauju 3. saldējumam… pārīši, vientuļnieki… kāds lasa grāmatu, kāds turpat smēķē…un te es pamanu baseinā 3 cilvēkus, kas kopā apskāvušies, griežas uz rinķi un dod bučas viens otram…,” tādu novērojumu peldbaseina apmeklējuma laikā savā soctīkla “Facebook” profilā šonedēļ ierakstījusi dziedātāja Samanta Tīna.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars 12
Lasīt citas ziņas

Viņa turpina aprakstīt peldbaseinā redzēto: “Acīs sariesās asaras… patiess prieks un mīlestība! Jauna ğimenīte – mamma, tētis un meitiņa ar piepūšamajiem pūslīšiem uz rociņām! Tas patiesums, ko bērns saņem no vecākiem, ka tētis mīļo mammu un mamma tēti, un meitiņa ar bučām abus un tā uz riņķi… tik skaisti. Apraudājos! Ieraudzīju.”

“Sajutu. Kad apkārt ir tik daudz pērkamā un šķiet, ka prieku var nopirkt un tas sagādās patiesas emocijas, bet tie ir maldi un īslaicīgas nepaliekošas sajūtas. Par naudu nevar nopirkt patiesu laimi! Tik sirreāli to bija šodien ieraudzīt šajā cilvēku burzmā. Skaisti. Patiesi,” tā savas emocijas un nudien patiesas atklāsmes saviem “Facebook” draugiem un sekotājiem ierakstījusi Samanta Tīna.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dziedātājas ierakstu komentējuši soctīkla “Facebook” lietotāji:

“Tu esi tik ļoti skaista gan iekšēji, gan āreji. Vairāk tādu cilvēku kā Tu, kas spēj saskatīt īstās vērtības,” komentēja Agnese.

“Lai tādu attiecību būtu vairāk. Prieks,” raksta Inita pie Samantas Tīnas ieraksta.

Juta piebilst: “Tas ir skaisti, ka var redzēt šādus brīžus un par to priecāties.”

“Lai piepildās arī Tev!” novēl Līga.

Samanta Tīna - dziesmas "Femme Fatale" klipa filmēšana
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.