FOTO. VIDEO. “Dzērājšoferi ir arī Polijā..” Tvitterkonvojs, vedot pārgurušus brīvprātīgos, naktī Polijā iekļuvis nopietnā avārijā 88

Reinis Pozņaks, viens no Tviterkonvoja idejas autoriem, šovakar socvietnē “X” dalījies ar satraucošu ziņu. Viņš vēsta: “Dzērājšoferi ir arī Polijā. Kādas kundzes dzīves pārdzīvojumi izsita no ceļa mūsu mājas busu ar visu piekabi. Paldies dievam, cietuši tikai bleķi, nu un nedaudz nervi.”

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Ne uz priekšu, ne atpakaļ tīruma malā – palīdzīgu roku “ātrajiem” sniedz fiksi vietējie puiši: Personāls sūta jums sveicienus! 15
Lasīt citas ziņas

Kā liecina aculiecinieku teiktais LA.lv, spriežot pēc avāriju izraisījušās kundzes automašīnā esošo pasažieru stāvokļa un uzvedības, tad viņi visi bija diezgan jautri un saviesīgi pavadījuši pāris stundas pirms negadījuma. Vismaz pasažieri diezgan droši.

Kamēr nakts melnumā līdz pat rīta gaismai strādāja glābēji un evakuators, autostrāde bija slēgta. Cietušajā automašīnā svētdienas naktī atradās astoņi cilvēki, kas bija atpakaļceļā uz Latviju pēc auto nodošanas ukraiņu karavīriem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kaspars Bergmanis savā “Facebook” kontā par avāriju raksta plašāk [nerediģēts]!

“Braukt konvojā nav plezīrs…

Tos, kas brauc uz Ukrainu ar Twitter Konvoju, var iedalīt divās grupās- vieni kas brauc regulāri, bet otrus, kuriem pietika ar vienu reizi. Ceļš uz Ukrainu nav tuvs- 1000 kilometri, kuri bagāti ar dažādiem pārsteigumiem. Tāds ir šodien…

2000 TwiterKonvoja auto uz Ukrainu, piektdienas vakarpusē pavadīja iespaidīgs braucēju skaits. Laika ziņā brauciens ievilkās un Ukrainā latviešu volontieri ieradās sestdienas naktī.

Mājupceļā tika savākts “kritušais” Mitsubishi L200 pikaps, kuru bija paredzēts atvest uz Latviju, lai saremontētu. Diemžēl šos plānus izbojāja liktenīga poļu dāma, kura sirdēstu mierināšanai bija izmantojusi šņabi. Tikai laimīgas sakritības rezultātā iztika bez cilvēku upuriem.

Dzērājas stūrētais KIA taranēja konvoja piekabi. Busiņš, kurā uz mājām brauc pārgurušie šoferi, tika sagriezts ap savu asi un ietriekts sadalošās joslas apmalēs. Dievs stāvēja puišiem klāt, jo pavisam šis stāsts būtu ar sliktām beigām. Ieradās poļu glābēji gan tehniskā palīdzība.

Mūsu puišiem nācās “izbaudīt” stindzinošu salu uz atklātas šosejas. No Rīgas jau ir devies Agendum transports, lai ātrāk nogādātu puišus mājās. Divas negulētas naktis, avārija, komandas darbs tas ir ne visiem pa spēkam. Paldies puiši, ka ziedojiet savu laiku, spēku un veselību, lai palīdzētu Ukrainai cīnīties pret krievu okupantiem.

Tviterkonvoja organizatori arī atgādina, ka karš nav beidzies un ukraiņiem joprojām ir nepieciešama palīdzība – jebkurš var pielikt roku –

gan jaunu auto sagādei ukraiņiem frontē, gan šo auto un arī dzērājiem atņemto auto remontam vēl tepat Latvijā, gan degvielai garajam ceļam.

Reklāma
Reklāma

Biedrība “Agendum”
Reģ nr: 50008281431
IBAN: LV86HABA0551051961757
Ziedojuma mērķis: SOH (SaveOurHeroes)
Vai ziedot.lv ar piebildi “SOH”

Tvitterkonvoja avārija 26.11.2024.
Īpaši jāatzīmē, ka aizvadītajā piektdienas vakarā startēja pēc kārtas jau 119. konvojs, tajā uz Ukrainu tika nogādātas vairāk nekā 30 mašīnas – šajā braucienā aizripoja jau pavisam 2000. tviterkonvoja auto,

tajā skaitā vēl pa dienu līdz pat pievakarei pārbūvētie, dzērājšoferiem atņemtie un ziedotie EVAKI, kuriem puiši steidza vēl pēdējos pilnveidojumus, lai ukraiņiem būtu ērti ar tiem frontē pārvietot ievainotos.

Jau 2000. auto slieksni brīvprātīgie pirms došanās garajā ceļā atzīmēja ar torti, stiprinoties nopietnajam darbam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Viltus referendumi, viltus procedūras… Procesi Moldovā atgādina Krievijas-Ukrainas konflikta sākumu
TV24
Ukrainas militārais analītiķis: Baltijas valstu robežas noteikti jāpārveido par aizsardzības līniju
VIDEO. Amerikāniete nosauc lietas, kas viņu šokēja, pārceļoties uz Latviju, un uzskaita, ko amerikāņiem būtu jāmācās no mums
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt