“Riga” futbolisti priecājas par gūtajiem vārtiem.

FOTO, VIDEO: Latvijas čempione “Riga” ne bez grūtībām tiek pie otrās uzvaras virslīgā 0

Pagājušās sezonas Latvijas futbola virslīgas čempione “Riga” piektdien “Optibet” virslīgas otrās kārtas pirmajā mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja “Metta”/”Latvijas Universitāte” (LU) komandu.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63

“Riga” rindās vārtus guva Vladislavs Fjodorovs un Tomislavs Šaričs, kuriem asistēja Artūrs Karašausks, bet mājiniekiem precīzi sita Tamirlans Džamalutdinovs.

Pirmie šajā mačā vārtus guva “Metta”/LU futbolisti, 21.minūtē ar precīzu soda sitienu no 18 metriem izceļoties Džamalutdinovam, kura sistā bumba caururba “Riga” sieniņu un ielidoja tīklā. Tiesa, piecas minūtes pirms pirmā puslaika beigām bijušais “Metta”/LU futbolists Fjodorovs pēc Karašauska piespēles no tuvas distances izlīdzināja rezultātu.

Otrā puslaika sākumā viesi centās panākt vadību, kas 59.minūtē vainagojās ar panākumu – kritienā no vārtu priekšas precīzs bija Šaričs, kuram atkal asistēja Karašausks. Atlikušajā pusstundā mājinieki nespēja atspēlēties, “Riga” futbolistiem svinot uzvaru ar 2:1.

“Riga” virslīgas sezonu iesāka ar 1:0 uzvaru izbraukumā pār “Jelgavu”, vienīgos vārtus gūstot no Jūrmalas “Spartaka” pārnākušajam Aleksejam Višņakovam. Savukārt “Metta”/LU Daugavpilī ar minimālu rezultātu 0:1 cieta zaudējumu vietējai “Daugavpils” komandai.

Otrās kārtas turpinājumā sestdien Jūrmalas “Spartaks” savā laukumā spēkosies ar RFS, bet “Jelgava” mājās cīnīsies ar “Ventspili”, savukārt svētdien būs “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” un “Daugavpils” duelis. Otro kārtu izlaiž “Liepājas” futbolisti.

Otrā kārtā būs noslēdzošā pirms izlašu pārtraukuma.

Pēc piektdienas spēles par čempionāta līderi kļuvusi “Riga”, kuras kontā ir seši punkti, bet tai ar trim punktiem seko RFS, “Ventspils” un “Daugavpils”.

Kā zināms, tad šajā sezonā virslīgā startē deviņas komandas, par vienu vairāk nekā pērn, līdz ar to viena komanda izlaiž konkrēto kārtu. Plānojams, ka nākamajā sezonā virslīgā startēs desmit vienības.