Foto: No privātā arhīva
Foto: No privātā arhīva
Zane Burnicka

“Laikam jau ietaupīja…” Aktrise Zane Burnicka sašutusi, ka filmas nu sākuši ierunāt “roboti”, un atklāj, cik par šo darbu maksā aktieriem 119

Beidzamajā laikā vairāki televīzijas skatītāji ir pamanījuši, ka, piemēram, “Tet” un “Viasat” kanālos aktieru balsu vietā nu dzirdam “robotus”.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Ceļā no Rojas uz Roņu salu pazuduši divi cilvēki. Atpūtniekus ceļā pārsteigusi vētra 40
Lasīt citas ziņas

“Ir grūti klausīties tik monotonā balsī, vairs diemžēl nespēju skatīties pārraides, ko iepriekš biju iemīļojis. Ieslēdzu vienu kanālu – tur runā “robots”, pārslēdzu nākamo – atkal tā pati balss. Ļoti kaitinoši, ceru, ka paši televīzijas ļaudis arī to saprot un atgriezīsies pie normālām aktieru balsīm, kas ausij ir krietni tīkamākas,” stāsta kāds rīdzinieks.

Sašutumu “Facebook” profilā paudusi arī aktrise Zane Burnicka, kuras balss bija viena no tām, ko bijām pieraduši dzirdēt ēterā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aktrise raksta: “”TET” televīzijai droši vien ir vienalga, ka zaudējuši mani kā skatītāju. Bet tā nekārtnā puisīša balss, kas sabojā visus manus mīļākos seriālus EpicDrama un Fox kanālos (Mērdoks, Agata Kristi, Grāntčestera utt.) ir absolūti neciešama!!!

Lūk, mākslīgais intelekts! Gribēja ietaupīt uz ierunātāju rēķina. Laikam jau ietaupīja. Lai gan arī mūsu (ierunātāju) honorāri ir apstājušies 2000. gada likmēs. Labi, pateikšu – 40 centi par filmas minūti, mīnus 25% nodokļos. Nožēlojami… (bet inflācija???) Es ļoti mīlu šo darbu, ļoti. Uzskatu sevi par profesionāli. Bet ilgi vairs neizturēšu….Lai tad tas nekārtnais puisītis bez emocijām pārņem visus kanālus…”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.