EPA/LETA

Latvijas svarcēlājs Plēsnieks ieņem ceturto vietu Eiropas čempionātā 0

Latvijas svarcēlājs Artūrs Plēsnieks sestdien Albānijas galvaspilsētā Tirānā ieņēma 4. vietu Eiropas čempionātā, svara kategorijā līdz 105 kilogramiem, informē organizatori.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69

Latvijas sportists summā pacēla 397 kilogramus – raušanā viņš tika galā ar 175 kilogramiem, bet grūšanā pacēla 222 kilogramu smagu stieni, nopelnot mazo sudraba medaļu. Svarcelšanas summā un grūšanā dobelnieks uzrādīja savus labākos rezultātus karjerā.

Par Eiropas čempionu kļuva Krievijas svarcēlājs Davids Bedhanjans, kurš summā pacēla 411 kilogramus. Sudraba medaļu izcīnīja vēl viens Krievijas sportists Maksims Šeiko ar 404 kilogramiem, bet bronza tika Davitam Gogiam no Gruzijas, kurš pacēla 401 kilogramu.

Raušanā Plēsnieks uzrādīja sesto labāko rezultātu – pirmajā piegājienā viņā pacēla 170 kilogramus, otrajā tika galā ar piecus kilogramus smagāku stieni, bet trešajā mēģinājumā nepievarēja 178 kilogramus. Vēl labāk Latvijas svarcēlājs aizvadīja grūšanas vingrinājumu, kurā vispirms pacēla 213, tad 218 un visbeidzot arī 222 kilogramus, kas viņam disciplīnā deva otro vietu un mazo sudraba medaļu. Vairāk grūšanā pacēla tikai Bedhanjans, kurš tika galā ar 230 kilogramu smagumu.

Ceturtā vieta Eiropas čempionātā ir Plēsnieka labākais rezultāts pieaugušo konkurencē. Pērn augustā viņš olimpiskajās spēlēs Londonā ieņēma 7. vietu, taču summā pacēla mazāk.