Foto: Ekrānuzņēmums no sociālā tīkla “Facebook”

“Montē, pārbūvē, lauž, ņemas… Tas ir normāli?” Rīgas iedzīvotāja nepatīkami pārsteigta, kā notiek tramvaju sliežu būve 20

Sociālajā tīklā “Facebook” tika publicēts kādas Rīgas iedzīvotājas uzņemts attēls no tramvaja sliežu būvniecības procesa.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Viņa pauda neizpratni: “21. gadsimts, tramvaja sliežu būve. Montē, pārbūvē, lauž, ņemas. Naktīm ņemas. REZULTĀTS! Tas ir normāli? Un te nu esam. Koka veidojumi. Senā Romā tā nebūvēja.”

Sazinoties ar “Rīgas satiksmes” pārstāvjiem, noskaidrojām, ka nav nekāda pamata satraukumam – sliežu būvniecībā pamatoti tiek izmantoti koka veidojumi un attēlā redzamais ir normāla procesa sastāvdaļa.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Lai mazinātu putekļu rašanos starp bruģi tiek salieta speciāla pildviela – “SIKA”. Lai pildviela nenokļūtu zem sliedēm, pie sliedēm tiek pielikti dēlīši jeb koka latas – vēlāk tos izņem un dēlīšu vietā tiek sapildīta lejamā gumija,” informēja Baiba Bartaševiča-Feldmane, “Rīgas satiksme” Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.