Traubergs: Jaunieši nemaz nesēž 8 h internetā, bet “vecieši” neatpaliek 10

Es aizstāvēšu jauniešus – es negribu piekrist, ka jaunieši sēž par daudz internetā, šādu viedokli TV24 raidījumā izteica Guntars Traubergs, EHR.FM vadošais partneris, vēršot uzmanību tam, ka “vecieši” patērē 4h pie televizora, 4h it kā pie radio, bet jaunieši nemaz 8h nepatērē internetā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Lauvas ir lepni, Dvīņi – aizmāršīgi: kā kura zodiaka zīme audzina savus bērnus
WSJ: Izraēla Irānā divu dienu laikā panāca to, ko Krievija 3 gados nespēja sasniegt Ukrainā
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
Lasīt citas ziņas

Traubergs skaidro, ka jaunieši interneta lietošanu apvieno ar ikdienas darbībām, tāpēc tas ir jāizskata savādāk. Kā piemēru viņš min kādu klasi, kurā tikai divus trīs bērnus padziļināti interesē datori, pārējo mērķis ir sporta rezultāti.

Projektu “Preses klubs” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.Par raidījuma “Preses klubs” saturu atbild AS “TV Latvija

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.