Foto: Ģirts Raģelis

Vasaras mūzikas festivāls “Zvaigznes virs Talsiem” pulcēs daudzus populārus Latvijas mūziķus 0

25.maijā Talsu Sauleskalna estrādē norisināsies Kurzemes lielākais vasaras mūzikas festivālā “Zvaigznes virs Talsiem”. Tajā piedalīsies grupas “Credo”, “Tautumeitas”, dziedātāja Aija Andrejeva ar grupu, “Līvi”, “Tranzīts”, “Bermudu Divstūris”, atraktīvā grupa “Transleiteris”, kā arī 2019. gada TV šova “X Faktors” trešās vietas ieguvēji grupa “Radio trio”.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Lasīt citas ziņas

Katra grupa uzstāsies vienu stundu, izpildot savus populārākos hītus. Savukārt grupu uzstāšanās starplaikos publiku izklaidēs un jautru mūziku spēlēs DJ Roberts Lejasmeijers.

Kā norāda pasākuma rīkotāji, mūzikas festivāls “Zvaigznes virs Talsiem” ir pasākums ģimenei, kurā ne tikai skanēs mūzika visdažādākajām gaumēm un vecumiem, bet arī notiks dažādas aktivitātes.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ieeja festivālā būs no plkst. 17.30, savukārt šovs sāksies plkst. 18:00. “Brīnišķīga atmosfēra, jautrība un ugunīgas dejas ilgs līdz pat pieciem rītā. Mūzikas festivāls būs baudījums gardēžiem, jo tajā varēs nogaršot visdažādākos ēdienus, tiks piedāvāts ļoti daudzveidīgs alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāsts, arī stipra kafija un gards alus. Bērniem būs dažādi gardumi – popkorns, saldējums, cukurvate u.c.,” atklāj organizatori.

Informācija:

  • 8 EUR ieejas biļete nodrošina ieeju pasākuma teritorijā un brīvu pārvietošanos. Biļete nenodrošina garantētu sēdvietu, bet būs iespēja apsēsties brīvās vietās (estrādes sānos);
  • VIP sēdvietas nodrošinās iespēju sēdēt pretī skatuvei, garantētu sēdvietu un labāko skatu uz skatuves māksliniekiem;
  • Pasākuma dienā VIP sēdvietas nebūs iespējams iegādāties un ieejas maksa uz pasākumu būs 12 EUR;
  • Bezmaksas ieeja – bērniem līdz 10 gadu vecumam, 1. un 2. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību ieeja, kā arī 25. un 26. maija vārda dienas un dzimšanas dienas gaviļniekiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu;
  • Biļetes uz mūzikas festivālu “Zvaigznes virs Talsiem” var iegādāties “Biļešu serviss” kasēs, degvielas uzpildes stacijās CIRCLE K, kā arī Latvijas pastā.
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.