VIDEO, FOTO. Ģērbusies “Zara” svārkos un augstpapēžu zābakos, Keita Midltone sportiskā sacensībā uzvar savu vīru 8

40 gadus vecais princis Viljams un 41 gadu vecā Keita Midltone bija devušies apciemot Dienvidvelsu un pat pamanījās abi piedalīties kādā sportiskā sacensībā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Šlesers neslēpj pārsteigumu – kādā Jūrmalas klubā viņš saņēmis negaidītu dāvanu ar īpašu uzrakstu 12
Lasīt citas ziņas
Keita Midltone un princis Viljams viesojas Dienvidvelsā - Keita uzvar vīru pedāļu mīšanā

Starp citu, Ketrīna uz šo pasākumu bija izvēlējusies rūtainus svārkus ar podziņām priekšpusē no zīmola “ZARA” un šī modeļa cena veikalos ir aptuveni 24 eiro.

CITI ŠOBRĪD LASA

Svārkiem viņa bija pieskaņojusi elegantu baltas krāsas svīteri, krēmkrāsas klasisku mēteli no sava iecienītā modes zīmola “Alexander McQueen”, somiņu no “Mulberry”, kā arī zamšādas zābakus no zīmola “Gianvito Rossi”.

Karaliskās ģimenes pārstāvji tikās ar vietējiem iedzīvotājiem un dažādu iestāžu darbiniekiem.

Taču amizantā situācijā karaliskais pāris nokļuva tad, kad apmeklēja vietējo fitnesa centru “Aberovan”. Karaliskajam pārim piedāvāja izmēģināt spēkus 45 sekundes ilgā sacensībā uz velo trenažiera, imitējot braukšanu kalnā. “Tev ir augstpapēžu zābaki,” – teica princis Viljams savai sievai, visticamāk, nešauboties par savu uzvaru.

“Es neesmu pārliecināta, ka esmu šim atbilstoši saģērbusies,” – piekrita Keita.

Un tomēr, princese kāpa uz velo trenažiera, ģērbusies svārkos un augstpapēžu apavos. Un kāds bija visu pārsteigums, ka viņa uzrādīja labāku rezultātu par savu vīru! Par uzvaru šajās mini sacensībās, Keitai pasniedza arī nelielu kausu.

Ketrīna mierināja vīru, draudzīgi uzsitot viņam pa plecu. Pie tam, pēc šīs sacensības princis Viljams bija diezgan aizelsies, tāpēc instruktors viņam jautāja – kāda ir viņa pašsajūta? “Parunāsim par to pēc minūtes,” – ar smaidu sacīja princis Viljams.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.