VIDEO. Valsts policija saņēmusi jaunu autotransportu, kā arī bezpilota gaisa kuģus un laivu 2

Modernizējot Valsts policijas autoparku un attīstot tehnoloģiju izmantošanu policijas ikdienas darbā, šobrīd Valsts policija ir iegādājusies un jau saņēmusi jaunas transportlīdzekļu, t.sk. arī kuģošanas līdzekļu, kā arī bezpilota gaisa kuģu vienības.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

Ceļu satiksmes un sabiedriskās kārtības uzraudzīšanai un nodrošināšanai, kā arī citu pienākumu veikšanai, Valsts policija ar 16 jauniem bezpilota gaisa kuģiem jeb droniem ir papildinājusi savu esošo dronu floti. Šie bezpilota gaisa kuģi lietošanā tiks nodoti visām reģionālajām struktūrvienībām.

Satiksmes uzraudzības stiprināšanai ir saņemti arī 10 “BMW” markas motocikli, kas jau rūpnieciski ir ražoti tieši policijas vajadzībām un funkciju nodrošināšanai. Tāpat Valsts policija jau ir saņēmusi 74 netrafarētas “KIA Ceed” automašīnas dažādu struktūrvienību ikdienas pienākumu veikšanai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Papildu saņemtas 10 speciāli pārbūvētas un tehniski aprīkotas trafarētas “Ford” markas automašīnas, kuras tiks nodotas Valsts policijas kinologu un Kriminālistikas pārvaldes ekspertu rīcībā. Puse no šīm automašīnām paredzētas kinologu pienākumu veikšanai un šajos transportlīdzekļos katrā ir paredzēta vieta trīs amatpersonām, diviem dienesta suņiem, kā arī aizturētai personai.

Savukārt piecas automašīnas, kas tiek nodotas policijas ekspertu rīcībā, būtiski atvieglos ekspertu darbu notikumu vietās, jo tajā paredzēta plaša vieta ekspertu aprīkojumam, tostarp ar iespēju veikt 360 grādu notikuma vietas izgaismošanu. Katram reģionam tiks nodots viens transportlīdzeklis.

Visas saņemtās automašīnas ir aprīkotas ar paaugstinātas jaudas dzinējiem, automātiskajām ātrumkārbām, kā arī aprīkotas ar automātisko autovadītāju identifikāciju.

Ar mērķi stiprināt reaģēšanas spējas ūdenī, Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona nepieciešamībai ir iegādāta jauna speciāli aprīkota motorlaiva un piekabe to transportēšanai.

Papildu šīm saņemtajām vienībām, turpinās arī pārējo transportlīdzekļu pielāgošana Valsts policijas nepieciešamībai, kā arī gaidām nākamās piegādes.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.